. Як замовити якісний посівний матеріал? | Набат-время знать больше

Як замовити якісний посівний матеріал?

Набат-время знать больше
15 января 2020
Статьи

Хоча календарна весна вже настала, за вікном у багатьох ще холод і сніг, і до відкриття нового дачного сезону поки є час. Але посіви квітів і овочів на розсаду багато хто вже почав, і зараз саме час поговорити про правила покупки насіння, завдяки яким нам вдасться уникнути розчарувань. Напевно, нікого не потрібно переконувати в тому, як важливо правильно вибрати насіння вподобаних рослин, адже саме від якості посівного матеріалу безпосередньо залежить кінцевий результат. Заказати якісний посівний матеріал ви можете тут https://harvest-center.com.ua/clause/ дуже швидко та економно.

Компанії, які займаються фасуванням та реалізацією насіння, останнім часом з’являються як гриби після дощу. На жаль, далеко не кожна з них продає нам якісний продукт — є і ті, хто в гонитві за надприбутками видає бажане за дійсність, реалізуючи насіння сумнівної якості.

Уникайте спонтанних покупок

Спонтанні придбання, як правило, стають зайвою витратою часу і грошей. Перш ніж вирушити за насінням, проведіть інвентаризацію: подивіться, що у вас залишилося з минулого року і цілком згодиться в нинішньому сезоні. Складіть список насіння, які потрібно купити, вибравши з величезної кількості представлених на ринку найкращі і потрібні особисто вам.

Але якщо вже так склалося, що списку з назвою і точною кількістю необхідного посівного матеріалу при собі немає, а полиці магазину невблаганно ваблять, намагайтеся купити трохи. Так у вас менше шансів придбати непотрібні пакетики, та й по сімейному бюджету подібна покупка сильно не «вдарить».

Шукайте кращі ціни

Перш ніж вирушити на закупівлі насіння, не полінуйтеся сходити, так би мовити, в розвідку — обійдіть кілька магазинчиків (або «пробіжіться» по інтернет-магазинах) і прицінитися.

Повірте, ви дуже здивуєтеся тому, що вартість одних і тих же насіння в них аж ніяк не однакова, причому часто різниця в ціні далеко не копійчана.

Детальніше про те, в чому полягає їх зміст, ви можете прочитати ось тут. Ну а якщо коротко, то це спосіб істотно економити: об’єднавшись з іншими дачниками, купувати насіння можна за оптовою ціною, так і доставка обійдеться значно дешевше.

Купуйте тільки в спеціалізованих магазинах

Намагайтеся не купувати насіння на стихійних ринках, базарах і в супермаркетах. Таку покупку можна порівняти з лотереєю: раз пощастить, інший — ні. Звичайно, якщо кіоск існує на ринку не перший рік, він добре утеплений, насіння в ньому зберігаються як слід, а продавці адекватно реагують на критику і можуть дати грамотну консультацію, то їм довіряти можна. Тільки ніколи не купуйте м’яті, сильно потерті або надірвані пакетики, навіть якщо вас запевняють, що з насінням все добре.

На ту же тему
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх