. Влада уявляє власну безпеку лише у союзі чи під патронатом РФ – політолог | Набат-время знать больше

Влада уявляє власну безпеку лише у союзі чи під патронатом РФ – політолог

Заступник міністра здійснення «ефективного контролю» над окупованими територіями? 

Як називається урядовий високопосадовець, котрий — свідомо чи від відсутності знань — заперечує чинність Закону України Про оборну (ст.1 — визначення збройної агресії, де йдеться саме про ознаки окупації сх. регіонів Донбасу з боку РФ) й уводить світову й українську громаду в оману для виправдання агресора? Як можна призначати на посаду «Заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України» особу, що не знає, що таке окупація?

Кому прийшла в голову ідея призначити заступником міністра особу, що не може відрізнити анексію від окупації, а окупацію (юридичне визначення) називає неюридичною розмитою оцінкою «ефективний контроль»?

І друге. Скільки днів прожив би такий бевзь-колаборант (навіть без підозр про участь у торгівлі з терористами й окупантами) у «воюючій» країні? Агов, «ужевпершомутурові», цей дзвін — по вас. Те, що ви зробили з Україною, можна змити лише кров»ю. Якщо встигнете.

Контррозвідка ж, як і колиись, не бачить ознак злочину в діях чиновників, призначених (погоджених) із «Першим». Вона бігає за дипломатами країн НАТО й гадить їм навіть там і так, де і як досі ще ніхто не додумався. В ДКР СБУ у «розробку» з «окрасом» «зрада батьківщини» беруться всі громадяни України, що мають якісь контакти із західними дипломатами. Як і за Кучми і Януковича.

Бо ті знали, що з їхнім «рилом» і «послужним списком» можуть розраховувати лише на «союз» із Росією, тож готувалися. І те, що влада кинулась посилено переслідувати «радикальних» патріотів, всіляко затягує переслідування злочинців від попередньої влади, а починає загравати з Москвою (Пінчук, Тука…), свідчить лише про одне: ця влада, як і всі попередні, уявляє власну безпеку й можливість збільшувати кримінальні прибутки лише у союзі чи під патронатом РФ. Усе, як і досі.

Читайте також: Порошенко «танцює» з корупцією, міцно тримаючи її в своїх руках — експерт

Чим міністр економічного розвитку уряду Азарова П.Порошенко міг відрізнятися від інших урядовців Януковича-Азарова?

Отже, реалізація «мінських домовленостей» (вони ж — «мирний план президента Порошенка і президента Путіна») прямо і безпосередньо загрожують суверенітету й територіальній цілісності України, яка, з огляду на попередні російські невдачі, буде відбуватися «тихою сапою» і за допомогою сторонніх осіб із числа іноземців — через зміни до Конституції руками народних обранців, зміну територіального устрою, федералізацію і, як завжди, через масове проникнення на всі ключові посади в українській владі та інших важливих сферах суспільного життя росіян та громадян України, що прихильно ставляться до ідеї повернення держави під контроль РФ. Далі — буде.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх