. Вирішення проблеми «Як залучити мобілізованих на контракт?» лежить на поверхні | Набат-время знать больше

Вирішення проблеми «Як залучити мобілізованих на контракт?» лежить на поверхні

Зараз мобілізованих масово заманюють підписувати контракти із ЗСУ. Роблять це старим дідівським способом: «А давайте ми вам зробимо зарплату ого-го?». На, що мобілізовані у 90% випадків відповідають: «А давайте без «давайте»?» і свалюють додому, де у них немає роботи взагалі або зарплати в 2-3 рази менші. Від такої «неблагодарної» статистики, я думаю, у генералів вибухають пукани і вони «розуміють, що нічого не розуміють». «Як так? Ми їм грошей насипали, а вони не хочуть служити!».

Всьо. На цьому мотиваційні методи у генералів закінчились. Ну, правильно, вони ж родом з срср — не знають, що мотивація грошима працює успішно тільки до певного рівня, а далі — ні.

А вирішення проблеми «Як залучити мобілізованих на контракт?» лежить на поверхні: тільки треба, відповідальним за процес генералам, сісти дружньою і веселою компанією на БМП і поїхати екскурсією переднім краєм оборони в АТО. Без попередження бажано.

Вони б швидко довідались, що:

— солдати не повинні за власний кошт облаштовувати з підручних матеріалів (читай — з сміття) місця свого проживання

— солдати не повинні готувати собі їсти на відкритому вогні, під відкритим небом

— солдати не повинні служити без ротації більше, ніж 2-3 місяці

— солдати не повинні думати, де помитись і як попратись «в полях»

— солдати не повинні думати, де взяти дрова і воду

Це ті моменти, які стримують від підписання контраку. Як бачите пункту «мало платять» тут немає. І правильно, бо для багатьох фінансова сторона досить заманлива. Небагато сіл, міст і райцентрів в Україні, де чоловік може чесно заробити 6000 грн із врахуванням виплачених податків.

Вражає те, що вищенаведений список «проблем» насправді є логістичними завтиками. На складах ЗСУ є і завжди було все необхідне для їх вирішення. І навіть, якщо нема, то це ж не стратегічний бомбардувальник — це примітивні побутові речі, які коштують «копійки» у порівнянні зі озброєнням і боєприпасами.

Наприклад:

— чому під місця проживання в полі не використовувати морські контейнери з вмонтованими ліжками, буржуйкою, шафами, столом, електропроводкою і тд? Ви розумієте, наскільки швидша і зручніша ротація роти на передок? Приїхав екскаватор, викопав п’ять ям, закинули туди контейнери, накрили колодами, засипали землею — все. Зараз: приїхав екскаватор, вирив п’ять ям, вивантажили машину колод — далі мастіть собі самі голову.

— де ці широко-розрекламовані мультипаливні польові кухні? Чому їх так мало видають? Де посуд до них в комплекті? Якщо позиція навіть роти 1-5 км, то як відділення має ходити їсти? За пару кілометрів з казанком?

— як можна зберегти сім’ю або здоровий психологічний клімат всередині, якщо чоловік на рік часу викреслений з неї? Я взагалі не можу знайти причин, чому не відпускати особовий склад що два місяці у відпустку на десять днів. Армія — це ж не тюрма і сюди не відправляють як на заслання.

— от ви їздили в ліс на шашлики? А тепер уявіть, що на шашлики ви поїхали на рік часу. А тепер спробуйте з того, що ви з собою прихопили в авто, збудувати навіть не баньку — примітивний душ, щоб після приготування шашликів мати змогу помитися. А попрати задимлені шашликом речі слабо? Чому до сих пір волонтери за гроші українців повинні «винаходити ровер» і розробляти для армії мобільні банно-пральні комплекси? Ну, гарантію даю, що воно все є на складах. Всі ці ротні і батальйонні мультипаливні причепні бані в комплекті з банщиками і березовими віниками 1957 року нарізки.

Знаєте, до речі, чому в армії тотальна проблема із зубними захворюваннями? Тому що, щоб банально почистити зуби, треба мати залізобетонну силу волі.

— дрова і воду кожен підрозділ дістає як хоче. Раніше тупо їхали в ліс або посадку і пиляли все, що погано стоїть. Зараз все втихомирилось і «прокидаються лісники», які розповідають, що можна, а що — ні. І вони 100% праві. Але чому ротний або командир батареї має сушити голову, де «вкрасти» вантажівку дрів? Він же б о й о в и й офіцер! Чому він про це має думати, а не, скажімо, відповідальний за матеріально-технічне забезпечення бригади?

Все, що я тут вам розказую — це не пригоди конкретно моєї батареї. Це загальне враження від спілкування з солдатами мінімум трьох бригад і одного батальйону. Звичайно, умови в інших місцях можуть відрізнятися але чомусь я не вірю, що суттєво.

Від армії «здорового курця» нас відділяє не так вже і багато, зрештою як і від нормальної держави: тотальна прозорість і меритократія.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Преимущества врезных моек
Купить квартиру в Аликанте
Что вам стоит дом построить и отделать в том числе…
Хотите построить свой дом
Соблюдайте 5 правил, и прямой рекламодатель сам вас найдет
Вязание носков
Обучение в проекте»Практика»
По производителю Exagres
Полиэтиленовые трубы и фитинги для них
Как не стать жертвой насилия
Бизнес-идея: как создать кондитерский цех
Китайские кровати и кушетки
Единство механической и электронной составляющих
Настенные детские светильники
Разница между инвестированием и спекуляцией на рынке
Чем же привлекает рекламодателей контекстная реклама
Стоит ли делать локальный ремонт бампера
Что делать если мир сошел с ума? Самые популярные поисковые запросы
Продвижение сайта в Google
Первый трактор Solis типа Евро-4
Гречка в нашей жизни
Уход за волосами летом
Honda (Хонда) Prelude
Причины неприятного запаха изо рта
Почему не работают инструменты нашего бизнеса?
Арендовать недвижимость
Появился новый планшет Nokia на базе Windows 8
Автогиганты продолжают решать застарелые проблемы
Как воспитать сына?
Как вернуть доверие в отношениях
Нехватка техники решается легко и быстро
Куда установить холодильник?
Выбираем мебель для дома
Организация свадебного банкета: планируем в деталях
Гибель Русланы Коршуновой
Онлайн-торговля в Украине: почему многие возвращенных товаров уничтожается
Как обустроить однокомнатную квартиру?
Создание сайтов под ключ от 50 у. е
Россия и весь мир перешли на летнее время
Учеба и игра: взаимодополняющие или взаимоисключающие факторы
Концерт Loc-Dog
Экопарковки: новое слово в решении экопроблем города
Переезд офиса — как к нему подготовиться?
Интересная статистика Twitter
Радиусные шкафы купе и угловые
Тонкопленочные гибридные солнечные батареи
Тайвань – потрясающее местечко.
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх