. Верховна Рада ратифікувала Паризьку угоду щодо кліматичних змін | Набат-время знать больше

Верховна Рада ратифікувала Паризьку угоду щодо кліматичних змін

279 голосів за ратифікацію Паризької кліматичної угоди. Украіна входить до двадцяти країн, що першими ратифікували угоду, і це відкриває нові перспективи в захисті клімату та нові технічні можливості перед нашою країною. Це потужний сигнал світові, бо відповідальні і демократичні країни приділяють питанням екології першочергову увагу. І відтепер Украіна демонструє, що це і для нас першочергове питання, а угода не висить роками в парламенті, чекаючи постановки і порядок денний.

Я правда щаслива, що ми нарешті починаємо системно підходити до вирішення екологічних питань, що цього сесійного тижня ми прийняли кілька важливих рішень саме в питаннях екології.

Ратифікація Паризької кліматичної угоди – рекорд за швидкістю у Верховній Раді. Підписана у квітні, подана президентом в липні, розглянута комітетом терміново і ратифікована сьогодні, 14 липня. Чудовий результат.

Дякую всім причетним – і Кабмінові, й Адміністрації президента, що оперативно підготували документ до ратифікації, і профільному міністрові Остапу Семеракові, і профільному комітетові, і депутатам, що системно займаються екологією, – І. Рибакові, О. Єднаку, О. Рябчинові й усім іншим.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх