. Український футбол маленькими кроками йде у логічне місце — в ж..у | Набат-время знать больше

Український футбол маленькими кроками йде у логічне місце — в ж..у

Український футбол маленькими кроками йде у логічне місце — в ж..у. Долю «Металіста» дуже скоро почнуть повторювати інші ТОП-клуби, які звикли жити на гроші папіка. «Дніпро» рішенням ФІФА буде відправлений у Першу лігу за борги перед іспанськими тренерами і не тільки. Те, що вже давно мали б зробити у ФФУ по відношенню до «Волині», «Зорі», того самого «Дніпра» та багатьох клубів, у яких звикли не платити зарплату, накопичувати заборгованості, порушувати процедуру атестації протягом кількох років і таке інше, роблять за них. У нас же багато хто — від футболістів, фанатів та менеджерів — любили заливати про бренд, позитивну динаміку і таке інше. І цим штучно підтримували мерця під назвою УПЛ спочатку з Даніловим, а потім і «президентом-реформатором» Генінсоном. Хоча, що казати, якщо клуби Другої ліги, такі як «Тепловик» і «Нива-В» рятують коштами з міського та обласного бюджетів. На місцевому рівні теж тримають мерців, хоч і менш оплачуваних. Ринку в країні немає, заробляти не вміють, але і вчитися не хочуть.

Читайте також: Опубликован список самых высокооплачиваемых спортсменов планеты

Так от, борги «Дніпра» становлять мільйони доларів (за чутками було більше 10 млн доларів). Клуб рекомендують перевести у Першу лігу. І тут постає найголовніше запитання: чи буде далі Коломойський гасити борги, фінансувати команду? Вибачте, але потрібно бути повним ідіотом, щоб вірити в це. Поставте себе на місце власника. Ви маєте мільйонні борги «Дніпра», команду, яку понижують в класі і надалі застосовуватимуть до неї санкції, якщо ти борги не виплатиш. З бізнесом в тебе не дуже в Україні, а гроші в цю бездонну діжку під назвою «Дніпро» потрібно вливати. Окрім боргів — ще й фінансувати. Вихлопу від команди вже жодного. Стадіон і інфраструктура не належать клубу, піару — немає, швидше навпаки. Ви б вливали і надалі гроші в цю діжку, чи пішли б шляхом «Металіста» — обанкрутили б команду, і створили нову в аматорах «Дніпро-Б» (від Дніпро-Бєня), чи «Дніпро-Україна», якби хотіли лишатися у футболі? Чи перевезли б свій «Нафтовик» без боргів у Дніпро, змінивши назву клубу на «Нафтовик-Дніпро». І все починається з чистого листа. Хто скаже, що це все «бла-бла-бла» — згадайте «Аеросвіт».

Взагалі, все дуже класно в українському футболі. Ще в 2013-у році всі так раділи бульбашці УПЛ і за клуби, в які вбухали купу грошей. Але кожна бульбашка рано чи пізно лопається.

Фінансові проблеми є в київському «Динамо» також — там людей будуть звільняти, зарплату не платять, економію тотальну вводять. Бо «чорну схему» власнику перекрили. А єврокубкової подушки — прибутків від ЛЧ — надовго не вистачить. Особливо, якщо в цю ЛЧ в наступному році не потрапити.

Читайте також: «Испанские сторонники российских террористов ломают карьеру Зозуле», — Павелко

Не все прекрасно у «Ворсклі», «Зорі». Гравці їдуть звідси хто куди може. Навіть у «Шахтарі» не можуть собі дозволити трансфери.

І це чудово, бо чим швидше почне розкладатися мертв’як, тим раніше може щось прорости у цій пустелі під назвою Професійний український футбол, де є аж дві ліги, але жодного ринку.

Банкрутуйте, помирайте, зникайте. Нехай на футбол ходять лише ультрас — він і так нікому не потрібен. А через кілька років, хтось почне ворушитися, брати з когось приклад, починати з мізерних заробітків, молоді і так далі. Можливо, буде рівень якоїсь Словенії, але це все ж краще за ту лажу, яку ми маємо зараз. Помруть, можливо, не всі. Але є олігархічні мішки, які мають відійти у небуття. Так буде з кожним. «Динамо», можливо, хтось і підхопить. А от інших — зась.

Источник

На ту же тему
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх