. Шлінчак: Україна є не розмінною монетою, а щитом, який ось уже два роки прикриває ЄС від зазіхань РФ | Набат-время знать больше

Шлінчак: Україна є не розмінною монетою, а щитом, який ось уже два роки прикриває ЄС від зазіхань РФ

На 99,9% впевнений, що за вибухами в Брюсселі стоїть Москва. Бо їй це вигідно. І вигідно саме сьогодні.

По-перше, щоб відволікти увагу від оголошення вироку Савченко.

По-друге, продемонструвати НАТО (чия штаб-квартира знаходиться саме в Брюсселі), що після відходу Росії з Сирії все тільки починається. Недаремно голова комітету Держдуми РФ у міжнародних справах Олексій Пушков натякнув про Латвію – Росія доводить усьому світові, що без її «доброї волі» мир в Європі неможливий. Тобто за їхньо. логікою, всі мають злякатися і сісти за стіл переговорів і домовлятися з Путіним. Що неприйнятно з будь-якої здорової точки зору.

По-третє, це відволікає увагу від України. Бо внутрішня безпека для ЄС набагато важливіша, ніж війна «десь там».

І тут нам важливо зорганізуватися і ще раз наголосити, що Україна два роки утримує кордони Євросоюзу від прямого вторгнення і постійно діючої «гібридної війни», яка оголошена Путіним. І що ми є не монетою, яку прагне розміняти Москва на поступки (економічні, політичні, територіальні), а щитом, який весь цей час прикривав ЄС від непомірних амбіцій і зазіхань кремлівської верхівки. Якщо Євросоюз хоч раз піде на поступки, Путіна не зупинити. І будуть нові вибухи.

Источник

На ту же тему
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх