. Новак: Реформи слід починати не з ліквідації податкової поліції | Набат-время знать больше

Новак: Реформи слід починати не з ліквідації податкової поліції

Міністр фінансів Олександр Данилюк хоче ліквідувати податкову поліцію. Він озвучив не нову ідею. Це вже стало продовженням української політичної традиції — демонструвати бурхливу діяльність, процес створення, ліквідації, об’єднання та роз’єднання державних органів. Новий Кабмін продовжує цю тенденцію і якраз до цього зводиться поняття реформ в Україні.

Якщо є мета проводити справжні реформи, то починати потрібно не з ліквідації податкової поліції, тому що це не найбільше зло, а із системи. Орган, підпорядкований Мінфіну, не може йому суперечити. Якщо представнику податкової поліції дають певні вказівки в рамках цієї системи, то він є просто виконавцем.

Якщо проводити справжні реформи, то починати потрібно із системи. Система формується законодавчим полем і потрібно починати з нового Податкового кодексу, щоб перш за все позбавитися зайвих податків, зборів, які не приносять суттєвих надходжень, але ускладнюють адміністрування. Крім того, важливим зараз є спрощення між платником податків і державою, запровадження повного електронного податкового обліку та податкової звітності. Також, із такою лібералізацією податкових відносин потрібно запровадити жорсткіші штрафи за недотримання податкового законодавства та ухилення від сплати податків.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх