. Квоти для україномовного українського продукту це не просто нормально, а це житттєво необхідно — думка | Набат-время знать больше

Квоти для україномовного українського продукту це не просто нормально, а це житттєво необхідно — думка

Пост-ілюстрація для тих, до кого не доходить ситуація в музичному просторі України, та й загалом в нашій державі…

Я ходжу в зал… У нас там є два інструктори. Зазвичай я приходжу туди, коли є україномовний. Він ненавязливо, але невідступно говорить українською, і навіть московськомовні переходять на українську. Завше грає україномовне радіо. і ні в кого питань не виникає.

Одного разу на заміну прийшов інший інструктор. Московськомовний. Він навіть не спробував перейти на мову клієнта, який платить гроші, тобто мене, але одразу почав поширювати навколо себе вірус московщини. ВСІ дівчата, навіть які, я точно знаю, україномовні, перейшли в розмові на московську. Не спитавши дозволу, він в якийсь момент включив московське телебачення, і Русское радио… І всі з цим просто погодилися… Україномовна спільнота в один момент змосковщилася, не поперхнувшись… Я більше не ходжу в зал, коли є цей інструктор.

Те саме твориться і в усіх інших сферах…. Особливо в музиці. І якщо дати шанс українській музиці звучати якомога більше і ширше – я впевнена – її будуть із задоволенням слухати, і це для людей буде звично і питань не виникатиме. І квоти для україномовного українського продукту це не просто нормально, це житттєво необхідно для нашої нації, і, головне, для нашої безпеки.

П.С. Московський вірус як ракова клітина заполоняє все довкола себе, агресивно знищуючи різноманіття. Де права польської, угорської, німецької… врешті-решт кримсько-татарської спільноти? Де ви чуєте пісні їх мовами на наших ФМ? Хоча б одну на добу? А немає!!!! Їх місце займає московське… Ось що значить московське… І якщо ми не захистимо себе самі, і саме зараз, то марні всі наші революції, смерті, і змагання за життя!

Источник

На ту же тему
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх