. Я не розумію, що таке «традиційна сім’я» – журналіст | Набат-время знать больше

Я не розумію, що таке «традиційна сім’я» – журналіст

Я не розумію, що таке «традиційна сім’я». Серед моїх знайомих буквально 5 відсотків тих, хто живе у першому шлюбі, я спеціально не полінувався й порахував.

Зазвичай другий-третій або самотні зі спорадичними романами.

Скільки серед тих 5 відсотків таких, хто не «ходив наліво», я не знаю, не цікавився, але гадаю, що небагато.

Ну а подружжя, які за десятиліття спільного існування, виховання дітей, ведення спільного господарства, зберегли взаємну повагу, спільні інтереси, любов, боронь Боже, кохання…

Читайте також: Про лицемірство та гомосексуалізм

Таких я нарахував усього лише три – не відсотка, а випадки…

Та й ті невідомо, як поводяться між собою вдома, коли я їх не бачу.

Оскільки моє коло спілкування – це люди, м’яко кажучи, за 40 (не рахуючи вже зовсім юних колег), я не можу стверджувати, що їхня життєва стратегія – результат розтління Заходом, грантоїдами, лібералами тощо.

Вони живуть собі, як живуть. Дехто ходить до церкви. Інші вважають себе агностиками, але вірять у мораль. Геть закоренілих паскудників немає.

Можна припустити заради зручності й самозаспокоєння, що це наслідки перебування в СРСР із його двоєдумством, атеїзмом і квартирним питанням.

Але на захід від кордону так само із сім’єю проблеми. В Іспанії одні, у Фінляндії інші. Можливо, у Швеції з їхнім законом про попередню письмову згоду щось зміниться, але поки що не помітно. Ні, не думайте, мені подобається традиційна сім’я.

Навіть не в тому вигляді, що дружина варить борщ, а чоловік чахне в офісі, може бути й навпаки.

Любов зі школи й до гроба, повна хата дітей і згодом онуків – ось мій ідеал, але не склалося, й я про це не шкодую.

Читайте також: Дискусія із змієм, або Роздуми про гомосексуалізм

Але навколо мене з традиційною сім’єю пекельне пекло. Найближчі нібито люди, «плоть одна», судяться, спиваються, відриваються на дітях, продають немовлят, пи…ть одне одного, розлучаються, розлучаються, розлучаються.

І ви хочете сказати, що в цьому винна купка зашуганих геїв?

А вирішити проблему української родини можна за допомогою ходи за традиційні, блін, цінності? Або шляхом побиття пик окремим незашуганим? Ви бува не поїхали дахом, українці?!

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх