. «Ящик» рулить: поповнення в рядах політичних шоу | Набат-время знать больше

«Ящик» рулить: поповнення в рядах політичних шоу

«Ящик» рулить: поповнення в рядах політичних шоу.

Після закриття програми Шустера не створився вакуум свободи слова. Навпаки, політичні шоу розквітли новими барвами – лише подивіться, скільки їх зараз: 

Читайте також: Телеканал «Прямий» – це несмак, вульгарність та «руський мір» – Мухарський

— «Народ проти» на каналі Димінського ZIK

— «Право на владу» на каналі Коломойського «1+1»

— «Свобода слова» на каналі Пінчука ICTV

— «Суботній політклуб» на каналі Яценюка «Еспресо»

А вчора дебютував ще й «Український формат» на каналі Мураєва-Рабіновича News One.

На каналі Ахметова «Україна» без політичних шоу – останній раз тут виходило шоу «Дуель» (адаптоване, до речі, з Росії) ще за часів президентства Ющенка. При Порошенко канал прославився, як відомо, програмою «У ритмі спорту» з дружиною президента.

На каналі Фірташа-Льовочкіна «Інтер» було «Чорне дзеркало», але зачинилося в квітні цього року, а ведучий Кисельов встиг перейти на «Прямий». Проте можете не сумніватися, до виборів на цьому каналі неодмінно з’явиться якесь політичне шоу.

На «5-тому каналі» Порошенка є скромніші, проте частіші та з більш фаховими розмовами, випуски «Час. Підсумки дня».

Читайте також: Про що бреше російське телебачення

Взагалі, ринок політичних шоу в Україні продовжує активно формуватися, розвиватися і бути по-справжньому конкурентним. Адже бенефіти привабливі – за участь окремих політиків у шоу можна брати чималі гроші, особливо за надання їм ексклюзивних умов, а також маніпулювати думкою глядача в інтересах замовника.

Власне, будь-яке політичне шоу – це чіткий барометр політичного курсу власника медіа. Ми бачимо, які яйця і в які корзини, він розкладає.

Нам потрібна ще більша свобода слова, ще більший плюралізм думок. Тому я за те, щоб на кожному каналі було своє політичне шоу. Шоу маст гоу он!

Источник

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх