. Як сформувати інтелект виживання: 7 правил від колишнього агента ЦРУ | Набат-время знать больше

Як сформувати інтелект виживання: 7 правил від колишнього агента ЦРУ

Про все це і трохи більше у книжці «Шпигунські таємниці. Як захистити своє життя» Джейсона Генсона:

1. Тренуйте адаптивність. Сила та енергійність мало чого варті, якщо людина не здатна пристосуватися до нової потенційно небезпечної ситуації.

2. Розраховуйте на власні сили. Якщо ви упевнені у власних силах – допомагайте іншим.

Читайте також: ТОП-7 лайфхаків з книжок, над якими варто замислитися

3. Не геройствуйте. «Найкрутіші, найкваліфікованіші хлопці, яких я зустрів в ЦРУ, також виявилися найстриманішими. Вони були впевнені у власних силах і не шукали нагоди продемонструвати свої навички».

4. Рух рятує життя. «Деякі люди бувають настільки вражені самим фактом аварії, що не можуть навіть вивільнитися із ременів безпеки, і в результаті помирають. Люди, які не загинули від удару, залишалися живі тому, що покинули місце небезпеки і рухалися».

5. Сприйняття – це все. «Запитайте себе: чи схожий я на людину, яка є легкою здобиччю? Чи видається мій будинок порожнім? Чи ходжу я впевнено? Як щодо тих, хто оточує вас? Чи поводиться підозріло людина, яка сидить поруч в ресторані? Опанування свідомого сприйняття може відігравати вирішальну роль у вашій безпеці».

Читайте також: Найкращі книги ХХ століття за версією Goodreads

6. Відстежуйте орієнтири. «Ви просто можете не знати, що потрапили в небезпечну ситуацію, допоки не ознайомитеся з нормальним станом конкретного місця. Чи ця вулиця завжди є такою людною? Можливо, щось трапилося?».

7. Практикуйте ситуаційну обізнаність. «Ніщо з мого курсу не може гарантувати вам безпеку, якщо ви не знаєте, що відбувається довкола вас».

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх