. Як сформувати інтелект виживання: 7 правил від колишнього агента ЦРУ | Набат-время знать больше

Як сформувати інтелект виживання: 7 правил від колишнього агента ЦРУ

Про все це і трохи більше у книжці «Шпигунські таємниці. Як захистити своє життя» Джейсона Генсона:

1. Тренуйте адаптивність. Сила та енергійність мало чого варті, якщо людина не здатна пристосуватися до нової потенційно небезпечної ситуації.

2. Розраховуйте на власні сили. Якщо ви упевнені у власних силах – допомагайте іншим.

Читайте також: ТОП-7 лайфхаків з книжок, над якими варто замислитися

3. Не геройствуйте. «Найкрутіші, найкваліфікованіші хлопці, яких я зустрів в ЦРУ, також виявилися найстриманішими. Вони були впевнені у власних силах і не шукали нагоди продемонструвати свої навички».

4. Рух рятує життя. «Деякі люди бувають настільки вражені самим фактом аварії, що не можуть навіть вивільнитися із ременів безпеки, і в результаті помирають. Люди, які не загинули від удару, залишалися живі тому, що покинули місце небезпеки і рухалися».

5. Сприйняття – це все. «Запитайте себе: чи схожий я на людину, яка є легкою здобиччю? Чи видається мій будинок порожнім? Чи ходжу я впевнено? Як щодо тих, хто оточує вас? Чи поводиться підозріло людина, яка сидить поруч в ресторані? Опанування свідомого сприйняття може відігравати вирішальну роль у вашій безпеці».

Читайте також: Найкращі книги ХХ століття за версією Goodreads

6. Відстежуйте орієнтири. «Ви просто можете не знати, що потрапили в небезпечну ситуацію, допоки не ознайомитеся з нормальним станом конкретного місця. Чи ця вулиця завжди є такою людною? Можливо, щось трапилося?».

7. Практикуйте ситуаційну обізнаність. «Ніщо з мого курсу не може гарантувати вам безпеку, якщо ви не знаєте, що відбувається довкола вас».

Источник

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх