. Як правильно бити дітей із користю для них самих | Набат-время знать больше

Як правильно бити дітей із користю для них самих

Розкажу лайфгак, як правильно бити дітей із користю для них самих. Просто нещодавно спостерігала неабиякий прогрес і думаю, що треба поділитися. Корисна штука виявилась.

Коли всі підготовки до змагань, іспитів і турнірів позаду, ми з дітлахами на тренуванні нарешті розслабляємось і граємося в рухливі ігри. Одна така улюблена забавка – не знаю, як це буде українською, німецькою Bodenkampf. Одни словом, борюкання і боротьба на матах, але навколішках. Супротивника треба вкласти на лопатки, при цьому самому не ставати на ноги, не кусати, не лоскотати, не дряпати, не штурхати.

Читайте також: Як дев’ятирічні хлопчаки старого комуняку взули

Ми таке проводим регулярно, й ось що зауважуємо.

Дітлахи просто обожнюють це борюкання, і якщо раніше сильніші вигравали без будь-яких зусиль, а слабкі діти валились, як куль соломи, не особливо пручаючись, то днями я витріщила очі й роззявила пельку від подиву.

Малеча розробилп абсолютно ефективну стратегію викручування, уникання, вислизування, пручання, блокування намірів супротивника. Навіть дрібні малюкине давалися вкласти себе на лопатки, хоч раніше мені нічого не варто було взяти за шкірку й охайно покласти їх на спину.

Старші також пробували різні підходи обходити цю стратегію вислизання, але поки що не дуже дієво, до речі. Моя Наталка взагалі прикинулася морською зіркою з бетону та граніту. Я пробувала її перевертати за ногу, то піднімалося все тіло, і я задовбалась, якщо чесно.

Читайте також: Без зошитів і нав’язливого збирання грошей. Як у європейській школі ведеться

Треба трохи дивитися, щоб не покалічились, але тут також прогрес. Коли раніше обов’язково когось необачно штурхали, то зараз усі такі спритні, що обходиться без жертв. Мені здається, це корисно. Таке можна просто вдома з дітлахами практикувати, не обов’язково в клубі.

Фінальний поєдинок – це всі дітлахи на одного дорослого. Вигляд має приблизно такий.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх