. Як не варто піаритися перед виборами. ФОТО | Набат-время знать больше

Як не варто піаритися перед виборами. ФОТО

У одному зі столичних будинків відбулася приємна подія – мешканці нарешті дочекалися заміни поштових скриньок на нові.  Як видно з фото, скриньки встановлені депутатом Київради Олександром Бродським (депутатська фракція «Єдність» — ред.), який є головою постійної комісії Київської міської ради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики. І усе було б чудово, якби, вже традиційно, не одне «але».

Як виявилося, нові скриньки мають інший розмір, ніж старі,  і після їх встановлення залишилися шматки облуплених стін, що були раніше приховані за старими скриньками.

Волонтерка Юля Смірнова опублікувала відповідне фото на власній сторінці у Facebook, додавши, що після демонтажу працівники лишили ще й купу сміття на підлозі.

«Ну піаришся ти перед виборами.  Встановив нові поштові скриньки, то прибери сміття за собою. Замаж гарно стіну. Скриньки встановили і срач розвели. Все, що було в старих скриньках, викинуто на сходах.  П@ц, коротше», –  написала волонтерка.

У комертарях Юля додала, що у відповідь на зауваження, зроблене робітникам,  вона отримала «ну ета нєнаша работа, у вас єсть уборщік».

Читайте також: Політолог: Історія з львівським сміттям — це історія президентських виборів

Цікаво, як оцінять такий «передвиборчий піар» та проголосують на наступних виробах мешканці цього будинку?

Читайте також: Житлове господарство на замовлення олігархів доводять до банкрутства — Павловський

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх