. «Шановні парламентарі! Скоротіть склад ВР і завершуйте свою діяльність», – Томенко | Набат-время знать больше

«Шановні парламентарі! Скоротіть склад ВР і завершуйте свою діяльність», – Томенко

Наша парламентська пісня стара і нова, але вже дістає своєю глупотою і примітивізмом. Маю на увазі ідею про те, щоб законопроекти у Верховній Раді приймалися звичайною більшістю від присутніх у сесійній залі, яку спікер А. Парубій та інші народні депутати намагаються провести вже другий рік поспіль.

Нагадаю, що Конституція України визначає у статті 91: «Верховна Рада України приймає закони, постанови та інші акти БІЛЬШІСТЮ ВІД ЇЇ КОНСТИТУЦІЙНОГО СКЛАДУ…»

Ухвалення законопроектів у першому читанні визначає концепцію закону, бо, згідно зі статтею 102 Закону «Про Регламент Верховної Ради України», перше читання – це обговорення основних принципів, положень, критеріїв, структури законопроекту…

Читайте також: Політичні розправи чи конструктивна робота – що обере Верховна Рада цього тижня?

Як БІЛЬШІСТЬ ВІД МЕНШОСТІ може визначати зміст, структуру і головні завдання Закону?!

Я вже мовчу про МАРАЗМАТИЧНІ ситуації, коли в середу ФАКТИЧНО присутні 230-250, а в п’ятницю — 150-100 депутатів. У таких випадках законопроекти будуть ухвалювати лише 50-175 депутатів із 450!

Шановні парламентарі! Якщо ви ІМПОТЕНТИ в парламентському сенсі слова, то ухваліть новий закон про вибори, сформуйте ЦВК, скоротіть склад ВР до 300 депутатів (як визначив народ на референдумі) і завершуйте свою діяльність. Але не знущайтеся над Конституцією, Законами і Демократією!

P.S.

Посилання у цій ситуації на Парламентську Асамблею Ради Європи некоректне, бо це — консультативний орган, який ухвалює рекомендаційні рішення.

Источник

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх