. Чому підірвали «міністра доходів і сборів ДНР»? | Набат-время знать больше

Чому підірвали «міністра доходів і сборів ДНР»?

Як підірвати Ташкент у Донецьку
Часткове затишшя на фронті, завжди призводить до того, що накопичена негативна енергія бойовиків виливається всередину. Внутрішні конфлікти, терористичні атаки, замахи та політичні убивства у ДНР та ЛНР — яскраве тому свідчення.
Замах на та. зв. міністра податків та зборів ДНР навряд чи можна вважати військовою операцією українських диверсантів. Хоча б тому, що Саша Ташкент (Олександр Тімофєєв) не становив загрози для України. Можливо, він найбільше доклав руку до того, щоб місцеві підприємці розчарувались у владі ДНР . Бо Саша Ташкент був одним з найголовніших рейдерів «республіки», очолював податкову та вважався ледь не другою за багатством людиною у «республіці».
Зараз в Україні мусується версія, за якою вибух у Донецьку — це наслідок конфлікту Захарченка та Тімофєєва. Але ми маємо розуміти, що сьогодні навряд чи Захарченку московські куратори дозволяють фізично знищувати конкурентів з числа міністрів. Та і відправити на підвал завжди простіше і зрозуміліше (особливо якщо це стосується керівника податкової).

Читайте також: МВС України підтвердило замах на «міністра ДНР» Тимофеєва

Найімовірніша версія — Тімофєєв просто зажерся. Бажаючих його знищити було багато, але найімовірніших варіантів — два.
Перший. Він надоїв «стародонецьким» — тобто донецькій верхівці «часів України», чий бізнес він періодично віджимав (правда, віджимати інший бізнес у Донецьку неможливо — стародонецькі контролювали все що приносить прибуток). Тому вони вирішили взяти карт-бланш і якщо не повернути «експропрійоване», то трохи полякати «міністра».
Другий варіант. Це — розбірки між різними групами російських кураторів у Донецьку. Пару місяців тому аналогічна ситуація відбувалась у ЛНР, де в результаті конфлікту інтересів ФСБ та ГРУ РФ було знищено двох «депутатів». Поганий той солдат, що не бажає бути генералом. А Тімофєєв цього відверто хотів. Не дарма чутки про його конфлікт із Захарченком поширювались. Тому не виключено, що його намагались убрати, або точніше — залякати «друзі з Москви». Щоб Ташкента трохи попустило.
Тим більше, що «московським» чудово зрозуміло, що заміна Захарченка, яка обов'язково відбудеться під час «здачі ДНР Україні», не буде такою одіозною як Ташкент. Шило на мило не мінятимуть.
Але є і третя версія. Усі замахи, які не призводять до смерті, можна розглядати як політичну технологію з підняття власного рейтингу. Тим більше, Плотніцькому ж можна було влаштовувати замахи на себе.

Читайте також: Дерзкое уничтожение опасного врага Украины

Навряд чи при бажанні Захарченка, російських кураторів чи українських диверсантів убити Тімофєєва, він би залишився б живим. Тому, або скоро замах буде удачливіше. Або — Тімофєєв намагається грати у свою гру.
А в цілому, Москва (якщо вона не причетна до цього замаху) все більше розумітиме, що затишшя на фронті призводить до внутрішньої боротьби серед «владних прошарків» ОРДЛО. Тому — необхідно тримати колаборантів у тонусі. А виходів може бути три: посилення локальних зіткнень із ЗСУ, теракти всередині «республік» проти мирного населення (нібито з боку укродиверсантів) або — здача «республік» з цим «зміїним кодлом» Україні.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх