. У Харкові з майдану Героїв Небесної сотні мають прибрати могилу російського більшовика. ФОТО | Набат-время знать больше

У Харкові з майдану Героїв Небесної сотні мають прибрати могилу російського більшовика. ФОТО

Могила російського більшовика Миколи Руднєва, який встановлював радянську владу в Харкові, незабаром буде перенесена з майдану Героїв Небесної сотні.

Читайте також: Шлях до українськомовного Харкова

11 жовтня після моїх численних запитів із цього приводу питання нарешті розглядали на засіданні Консультативної ради з охорони культурної спадщини при Управлінні культури й туризму Харківської ОДА. Тепер цей об’єкт не є пам’яткою історії місцевого значення. Рада по суті виключила його з реєстру. Останній крок – за профільним міністерством. Після цього можна проводити ексгумацію.

По закінченні мого виступу я сподівався, що поважні діячі культури одноголосно проголосують за це питання. Але виявилося, є люди, що утрималися, мабуть, бажаючи залишити Руднєва на місці. А після мого порівняння одного із керівників Донецько-Криворізької республіки, який боровся з українською армією Центральної Ради, із Гіркіним, дехто навіть протестував проти таких аналогій.

Читайте також: Соціокультурна інерція в центрі Харкова

Втім, головне результат. На майдані Небесної Сотні могили радянського ката скоро не буде.

Источник

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх