. У МОЗі заспокоїли: Сироватка від ботулізму має прибути до України вже цього тижня. ВІДЕО | Набат-время знать больше

У МОЗі заспокоїли: Сироватка від ботулізму має прибути до України вже цього тижня. ВІДЕО

В Україну на протязі цього  тижня має прибути сироватка від ботулізму, яку ПРООН виділила Україні як гуманітарну допомогу. Про це повідомила виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун під час візиту до Львова.

«Від ботулізму не існує вакцини, тому що це не інфекційна хвороба. Але є сироватка. Ми попросили її у ООН і у Червоного Хреста, щоб вони нам передали як гуманітарну допомогу. Справа в тому, що сироватка не зареєстрована в Україні, її не можна закуповувати легально, але можна привезти як гуманітарну допомогу. Очікуємо цього тижня, що прибуде», – повідомила  Супрун.

Відомо, що  в очікуваній  партії буде 100 доз сироватки

Крім того, Супрун додала, що Кабмін виділив 380 тис. гривень на закупівлі сироваток проти ботулізму, правця і дифтерії.

Читайте також: Ботулізм наступає, або Як магазини труять українців

Нагадаємо, станом на 20 червня фахівці Держпродспоживслужби взяли участь в розслідуванні 41 випадку захворювання на ботулізм серед населення, з них шість випадків – закінчилися летально (Донецька, Черкаська, Сумська, Полтавська області та в м. Київ).

Читайте також: Ще раз про ботулізм. Коротко – лише те, що вам потрібно знати

Основною причиною  загострення ситуації із захворюванням на ботулізм є  недотримання технологій виробництва, умов зберігання та реалізації продукції.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх