. Українські заробітчани їдуть у Москву, а під старість нарікатимуть на копійчану пенсію | Набат-время знать больше

Українські заробітчани їдуть у Москву, а під старість нарікатимуть на копійчану пенсію

Учора натрапила на інформацію, що треба забороняти продаж квитків на Москву в касах Укрзалізниці і два коментарі, одностайні: спершу дайте нам робочі місця, а потім забороняйте, бо люди родини годують…

Новопосталій Україні перевалило за двадцятьп’ятку, а декомунізація на нулі. Тому що мало повалити ідола – виховний процес населення вимагає пильності й ретельності.

Читайте також: Іще один аргумент на користь запровадження візового режиму із РФ

Дайте робочі місця… Їздять до московитів переважно будівельники, правда ж? Та перекваліфікуйтеся на сантехніків, згуртуйтеся й обслуговуйте замість уже остаточно занепалих ЖЕКів!

Люди повертаються з війни – і починають бізнес, а у вас же стільки вже досвіду! Ні, легше поїхати, бути хахлом, з ризиком провозити зароблені рублі… Не платити податків в Україні, а потім, під старість, нарікати на копійчану пенсію?

Держава тримається на кожному з нас, кожен відраховує в скарбницю, щоб був бюджет. Так, його й розкрадають несумлінні чиновники, й нецільово використовують, але якщо ніхто в нього нічого не відрахує, то наслідки точно відчує кожен. І ті родини, що чекають на гроші з Московії.

Читайте також: Я не впевнена, що втікають найкращі українці. Найкращі намагаються не втекти від Системи, а зруйнувати її – Пагутяк

Ми дивуємося, що Кароліна Куєк виспівує в палаці «Україна» – хто дозволив? Та отакий же заробітчанин від мистецтва…

На чому стоїть Америка? «Не питай, що для тебе створила держава, а що ти створив для неї».

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх