. Труни Путіна й Асада винесуть із театру історії одну за одною – письменник | Набат-время знать больше

Труни Путіна й Асада винесуть із театру історії одну за одною – письменник

Набат-время знать больше
11 Апрель 2017
Региональное

Следующая статья:

У контексті останніх подій з’явилася версія зі зливом Путіним Асада заради якоїсь примарної спільної боротьби із США проти ІДІЛ.

Але я – людина з покоління тих, що дивилися щодня «Сегодня в мире» і щотижня «Международную панораму», а значить, експерт-міжнародник з дитинства 🙂 – вам авторитетно заявляю: злити Асада для Путіна означало би злити свою фізичну присутність у Сирії разом із військовою базою / інфраструктурою. Бо «після Асада» ніхто росіян там терпіти не буде.

Читайте також: У Сирії США застосували нову стратегію – примус Росії до миру

Чи погодиться на це Путін? Ніколи. Так само, як не погодиться раптом, ні сіло, ні впало, вшитися з Донбасу. За всієї своєї гібридності й успіхів у терористичних та інформаційних атаках, Кремль сповідує глибоко старосвітське, екстенсивне імперське мислення, вимірюючи свої успіхи фізичною присутністю, бо жодних інших успіхів немає і бути не може.

Але чи хтось справді розраховує на те, що після подій в американській політиці останніх місяців хтось наважиться піти на союз із Путіним заради примарної боротьби з саддамівськими генералами?

Не зв’язуватися зі Кремлем для Трампа – це вже навіть не питання політики чи геополітики, а міркування гігієни.

Читайте також: Сирійський нокдаун і російська безпорадність: протиставити США – нічого

Тому Путін триматиметься за Асада до останнього, що на практиці означає одне: їхні труни винесуть із театру історії одну за одною. Послідовність особливого значення не має.

Источник

Предыдущая статья: Следующая статья:
На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх