. «Таких тупих більше ніде немає. Тільки в РФ і в оточенні Порошенка», – політолог | Набат-время знать больше

«Таких тупих більше ніде немає. Тільки в РФ і в оточенні Порошенка», – політолог

До теми розвитку божевільної співпраці Банкової з росіянами.

Президент Порошенко не лише санкціонував співпрацю СБУ з ФСБ (якщо Луценко знову не збрехавз тими «копюрами» й «записами Курченко»), а й, очевидно, почав прямо консультуватися з кимось із кураторів у Москві. Його «інформаційна технологія» про те, що українці, котрі визволили Саакашвілі вчора на Трьохсвятительській, є «гоп-компанією, якуфінансує Росія», не можуть мати іншого, крім російського, походження. Таких тупих більше ніде немає. Тільки в РФ і в оточенні Порошенка.

Читайте також: Врятувати Україну від самої себе: місія ускладнюється

Нас із вами вже «фінансував» Держдеп і ЦРУ в 2013-2014 рр., Нуланд платила натурою — печивом. І ТАКЕ могло народитися лише в ТИХ САМИХ головах. Росіяни — некреативні, вони, як мавпи у П»єра Булля і раби в Джорджа Орвелла, живуть минулим: вони повторюють ще радянські постулати («у всьому винні американці») і ніяк не можуть піти далі. 

Дуже тішить те, що «економіку» Порошенка творить чоловік з купленим у примітивному виші дипломом А ще більше тішить, що черговий план «Бумеранг» по розгону чергового Майдану пише колишній водій КДБ, що навіть не купив диплом, а отримав його ще більш дистанційно і періодично показуючи викладачам «ксіву» замість відповіді на екзаменаційні питання. Той же колишній водій КДБ був і радником у російського резидента ФСБ — Голови СБУ часів Януковича Якименка. І саме радником по тій самій лінії «Т» (тероризм). Це тішить, бо тепер «Бумеранг» під керівництвом «голови без освіти» може бути написано ще «блискучіше». 

Насправді, вчора на вулиці із гарною назвою — Трьохсвятительська відбулась значна або дуже значна подія: 1) українці врятували життя колишньому президентові Грузії М.Саакашвілі, якого, на російське прохання, керівництво України вже пообіцяло передати в Грузію в руки акціонера Газпрому Іванішвілі для розправи; 2) фактично, розпочалась реальна акція протесту, що завдала корумпованій і ворожій до України системі першої лункої поразки. 

Як сказав би доктор політичних наук В.Бушанський, «бл..дям», котрі, чи то здуру, чи то з уваги кохання до Порошенка, цькують найуспішнішого реформаторам на пострадянській території, слід зараз хоча б закрити рота. Почекати, щоб потім не було соромно. 

А на вулиці з гарною назвою було все: Газ, але не такий смердючий, як 18-го лютого 2014 у парку Ватутіна; а після попередження, що на їхній газ полетять наші каміння, він вивітрився. Перші барикади й перші сумніви в перемозі (бо там спершу лише жменька людей побігли щось робити). Перші поламані кістки і ненависть до нової поліції. Гучні й тривожні скандування-прохання жменьки відчайдухів «Київ — вставай!!!», котрі таки зупинили «свиню» правоохоронців, що важко сунули, закриваючи машину з «альфівцями» й бранцем. Перелякані й, на повірку, переважно доброзичливі строковики з НГУ і майже такі ж — поліціянти (це — не їхня війна, і вони хочуть це чути). Штовханина й лайка з ними з наступним порозумінням (в одного випав газовий балончик, викотився за межі «коробки», і він вибачливо попросив підняти його й повернути:), обіцяючи не застосовувати). І був відчайдушний світлий джип-Лексус, який перший перегородив вулицю вниз і зупинив три мікроавтобуси СБУ, де був і Саакашвілі (кажуть, що це якась депутатка від БЮТ з прізвищем на В.), що, власне, і дало час народу зібратися й таки зробити ЦЕ. Була навіть зустріч з френдом із ФБ, якого досі бачив лише у ФБ! 

Читайте також: Два важливі уроки Революції гідності, які чинна влада так і не вивчила

Було все, крім «гоп-компанії» і «грошей Москви». Це — у них там, на Банковій. Вони іншого не бачать і, як мавпи з «Планети мавп» чи росіяни, іншого не уявляють («хто ж безплатно полізе на рожон?!» — вони ж не дурні:). Не думав про це писати, але таки дістали. На світлині: посередині — «агент Москви», що за попердника Порошенка був «агентом ЦРУ», а обабіч нього — двоє друзів, котрі вранці дізналися, що на Трьохсвятительській збираються роздавати російські гроші (тобто, кийки по голові), кинули роботу й родини і на авто щодуху примчали в Київ із Корсунь-Шевченківського, що в Черкаській області. Мисливці, між іншим.

Це було щось як «перша перемога».

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх