. Сьогодні є дві України, як би це дивно не виглядало | Набат-время знать больше

Сьогодні є дві України, як би це дивно не виглядало

Про нові партії, рухі та об'єднення громадян. 

На жаль, а може вже і на щастя, сьогодні є дві України, як би це дивно не виглядало але це є правдою.

Одна Україна – це люди, які залишились ментально в минулому і не хочуть йти в майбутнє разом з усім цивілізованим світом до справжніх, а не бутафорних цінностей життя. 

Читайте також: Дацюк: Давайте позбавимося нудних людей біля влади і зробимо Україну цікавою

Друга Україна – це теж люди, які відстоюють справедливість, які прагнуть справжньої свободи та незалежності за будь яку ціну. Саме ці люди готові не тільки помирати за Україну, вони готові вбивати за Україну і вони це роблять на сході, захищаючи саме Україну майбутнього, а не минулого. Цей конфлікт двох систем та двох світоглядів в баченні подальшого шляху розвитку України. 

Саме тому в нас йде війна і не тільки на сході з зовнішнім ворогом, а і в самому серці України, в серці кожного свідомого українця йде війна. Різна. Гібридна. Відкрита та підкилимна…

Так, нам потрібні політичні партії та рухі але питання які? Для мене зрозуміло що політика насамперед має вирішувати суспільні питання державного устрою та життя, це головне завдання політика. 

Ви багато сьогодні знаєте таких партій чи політиків? 

Читайте також:  Яких протестів насправді потребує Україна – думка

Для більшості, на жаль, це просто бізнес і нічого більше. 

Саме тому суспільство сьогодні має взяти на себе ініціативу щодо створення об’єднань нового типу, де головним буде саме ідея створення нової держави з новим суспільним договором, з новими суспільно-політичними відносинами всередині країни. 

Чи не так? 

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх