. Суд у справі Шабуніна нарешті допитав свідків | Набат-время знать больше

Суд у справі Шабуніна нарешті допитав свідків

Груповий напад на АТОшнтка в центрі міста, з ножем в спині та молотком – хуліганка. Є камери, є свідки, підозрюваних досі шукають. Груповий напад на нардепа в центрі міста, два переломи, головний підозрюваний прямо з місця злочину іде в аеропорт і вилітає за межі країни; інших підозрюваних випускають під домашній арешт, двох – тільки під нічний, і теж – хуліганка.

Читайте також: Шабунін: Порошенко може не почути заяву «Великої сімки» з антикорупційного суду, лише якщо заховається під столом і закриє вуха

Вчора суд нарешті з третього разу зміг допитати двох свідків того, як я вдарив провокатора за образу своєї колеги http://bit.ly/2jtLII2. У нього сфальшована медекспертиза і намальоване на колонці посвідчення журналіста. І прокурори не сумніваються в тому, що це – не хуліганка, а «побиття журналіста».

Один свідок виявився добровільним стажером, який навчався у провокатора «стандартам ВВС», а інший – мав тільки єдине редакційне завдання – розслідувати роботу ЦПК. І запевним, що після суду «розслідування продовжиться», тобто, привселюдно пообіцяв і далі переслідувати мою команду, колег та родину.

Читайте також: Шабунін: Холодницький нахабно зливав справи НАБУ

При цьому дві кримінальні справи щодо цих діячів не дуже рухаються – ані по газовому балончику, ані по переслідуванню моєю колеги немає підозр, слідчі і прокурори не роблять нічого.

Висновки робіть самі.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх