. Стань членом журі та визначи свого переможця конкурсу «Бренд «Україна»! | Набат-время знать больше

Стань членом журі та визначи свого переможця конкурсу «Бренд «Україна»!

161 учасник надіслали свої пропозиції на конкурс «Бренд «Україна», який проводить ГО «Платформа громадянських ініціатив» у партнерстві із ГО «Інститут свободи слова»!

Цей конкурс – свідома альтернатива критиканству і популізму, який розпочався у соціальній мережі та ЗМІ.

Конкурс громадської організації надав можливість участі кожному бажаючому!

Ми щасливі від того, що 161 український дизайнер засвідчив свою небайдужість до піднятої теми! Від команди організаторів щира подяка і повага ВСІМ, хто не критикує світ, а докладає зусиль, щоб зробити його кращим!

Запрошені у журі етнографи, культурологи, дизайнери і маркетологи допомогли відібрали 6 логотипів, які були розміщенні на сторінці організації та її членів для першого туру голосування!

Небайдужість, дієвість, щирість, професіоналізм і повага до праці кожного завжди були і лишатимуться цінностями сучасного світу!

Дякуємо всім, хто долучився і допоміг визначити трійку переможців для фінального голосування!

Бренд Україна не може бути ідеальним для всіх, бо кожен має свій смак!

Читайте також: «Існують тисячі варіантів, які змогли б краще показати суть української держави», – організатори конкурсу на кращий лого України

Але він може стати близьким і зрозумілим кожному українцю, і кожному іноземцю, хто відчує нашу гостинність! І серед 150 брендів країн світу – ми, не замислюючись, впізнаємо свій!

Наш приз 10 000 грн буде вручено тому дизайнеру, чия пропозиція набере найбільше голосів!

Віддайте свій голос за один із трьох варіантів – фіналістів! Чим більше нас візьме участь у голосуванні – тим чеснішим буде результат!

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх