. Спроба надурити українців провалилась. Дмитро Вовк доживає свої останні дні у якості Голови НКРЕКП | Набат-время знать больше

Спроба надурити українців провалилась. Дмитро Вовк доживає свої останні дні у якості Голови НКРЕКП

Перемога! Дмитро Вовк доживає свої останні дні у якості Голови НКРЕКП.

Майже три години певні члени комісії намагались протягнути за вуха рішення про допуск Дмитра Вовка до конкурсу на вакантну посаду члена НКРЕКП, після того як майже 4 роки тому був призначений на цю посаду особисто указом президента Порошенка. Більш детально про це я писав вночі. 

Але спільними зусиллями з колегами-нардепами та завдяки присутності громадськості й медіа комісія не змогла прийняти неправомірне рішення та визнати, що досвід, який пан Дмитро Вовк мав працюючи фінансовим аналітиком у Гонтаревій в ICU, може вважатись досвідом в енергетиці.

Читайте також: Все концы замыкаются на Порошенко

Відео засідання – за посиланням. Зверніть увагу, як головуючий майже три години намагається схилити думку комісії на необхідне для Банковій рішення, але і йому не вистачило сміливості визнати, що 2+2=5.

Дякую колегам Ользі Бєльковій, Льву Підлесецькому, Сергію Лещенко, Наталії Новак, Віктору Чумаку, а також Олексію Кучеренко, Андрію Герусу та Віталію Шабуніну за їх чіткі аргументи в підтримку законного рішення.

Читайте також: «Зупинка» НКРЕКП: саботаж чи блокада

В Дмитра Вовка залишається його право оскаржити результати голосування номінаційної комісії НКРЕКП. Але, як кажуть, якщо йдеш, то йди.

 

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх