. Снайпер незаконних збройних формувань поранив прикордонника на КПВВ «Мар’їнка» | Набат-время знать больше

Снайпер незаконних збройних формувань поранив прикордонника на КПВВ «Мар’їнка»

Під час виконання службових обов’язків на контрольному посту «Мар’їнка» отримав вогнепальне поранення військовослужбовець Краматорського прикордонного загону.  Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

Прикордонники продовжують виконувати завдання на лінії розмежування в районі проведення АТО та повсякчас піддаються загрозі з боку російських найманців, які не припиняють здійснювати обстріли позицій українських військових. Нерідко терористи ведуть вогонь і на напрямках, де звичайні люди перетинають лінію розмежування, піддаючи їх життя ризику.

Черговий обстріл був зафіксований на дорожньому коридорі «Донецьк-Курахове». Цього разу працював снайпер незаконних збройних формувань.

Читайте також: Світ помалу виводить Росію на чисту воду

У результаті вогню під час виконання службових обов’язків на контрольному посту «Мар’їнка» отримав вогнепальне поранення військовослужбовець Краматорського прикордонного загону. Куля влучила прикордоннику в плече.

Пораненому військовослужбовцю побратимами відразу надали першу медичну допомогу та каретою швидкої медичної допомоги транспортували до міської лікарні м. Курахове. На даний момент життю та здоров’ю пораненого нічого не загрожує.

Читайте також: 

За даним фактом було проінформовано штаб АТО та представників ОБСЄ.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх