. СБУ заблокувала схему фінансування терористів «ЛНР» через соцвиплати | Набат-время знать больше

СБУ заблокувала схему фінансування терористів «ЛНР» через соцвиплати

Українські правоохоронці викрили схему фінансування проросійської терористичної організації «ЛНР» через махинації з пенсіями жителів тимчасово окупованих територій.

Як повідомили у Службі безпеки України, протиправну схему організував учасник одного з угрупувань бойовиків.

«Він залучив до реалізації сім'ю переселенців з Луганська, кур'єра-перевізника і ще кілька осіб. Зловмисник підшукував на Луганщині людей пенсійного віку, пропонував оформляти і отримувати в Харкові українські пенсії за його посередництвом», – йдеться в повідомленні.

Після зняття грошей з карток кур'єр переправляв їх на окуповану територію організатору схеми, який віддавав частину суми пенсіонерам, а решту грошей ділив між собою і спільниками.

«Орієнтовний «прибуток» зловмисників склав близько 500 тисяч гривень. Оперативники СБ України провели ряд санкціонованих обшуків в Харкові і Попасній Луганської області в автомобілях і будинках учасників схеми. Під час їх проведення правоохоронці вилучили понад шістдесят банківських карток, переселенські довідки і копії паспортів громадян, які проживають на неконтрольованих територіях», – відзначили у СБУ.

Крім того, було вилучено «чорну бухгалтерію», яка підтверджує протизаконну діяльність.

Наразі перевіряється інформація про участь в злочинній схемі чиновників державних соцустанов.

Источник

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Набат-время знать больше © 2017 ·   Войти   · Наверх