. П’яна лікарка приймала хворих дітей у Львівському «Охматдиті». ФОТО | Набат-время знать больше

П’яна лікарка приймала хворих дітей у Львівському «Охматдиті». ФОТО

У Львівській обласній дитячій клініці «Охмадит» лікарка напідпитку здійснювала прийом пацієнтів.

Таку інформацію у Facebook підтвердила головна лікарка «Охматдиту» Мар’яна Возниця.

«На жаль і серед медичної спільноти є люди, які безвідповідально та байдуже трактують свою роботу. Якби це стосувалося б лише їх, то нехай. Проте йдеться про здоров‘я та одужання пацієнтів, які звертаються в лікарню за допомогою. Про їх психо-емоціцний стан та батьків дітей відповідно. А також про репутацію медичної допомоги в цілому. Яка на жаль не укріплюється через такі поодинокі випадки», – написала Возниця на власній сторінці у Facebook.

Читайте також: Реформуючи медицину, уряд обрав для впровадження в Україні найгірший варіант – Богомолець

Сп’янілий стан педіатра помітили батьки, котрі привели своїх дітей на прийом. Вони зателефонували у поліцію та написали заяву. Правоохоронці забрали, ймовірно, нетверезу жінку.

«11 година ранку вона вже «готова», хоча сказала, що це їй не заважає оглядати дітей. І головне вона там не одна така була, бо з її слів, медсестра «виставляла» за народження дочкою дитини, вживала вся зміна», – прокоментувала ситуацію заявниця Оксана Ксеня.

Читайте також: Медики на Львівщині записують пацієнтів на листочку замість комп'ютера

Пізніше Возниця підтвердила «прикрий випадок» у лікарні Львова.

«Колегам та мені особисто дуже прикро та соромно за це», – написала вона і зазначила, що у зв’язку з інцидентом буде проведено розслідування.

 

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх