. Про лицемірство та гомосексуалізм | Набат-время знать больше

Про лицемірство та гомосексуалізм

Немає нічого, щоб дратувало більше, ніж лицемірство. Коли людина висловлює свою позицію відверто, навіть якщо я з нею принципово не згоден, це викликає повагу.

Хтось із знайомих не підтримує Прайд, інші ходили на Марш «За сім'ю» – одні через релігійні переконання, інші через консервативні погляди. Але вони нікому не погрожують, не застосовують силу і, головне, не намагаються пошити оточуючих в дурні, поливаючи брудними вигадками своїх ідейних опонентів. 

Читайте також: Дискусія із змієм, або Роздуми про гомосексуалізм

Коли ж людина намагається маніпулювати і брехати, щоб виправдати свою думку – це викликає лише презирство. На жаль, сьогодні в стрічці ФБ такого багато:

«Ніякої дискримінації в Україні немає, це все видумало ЛГБТ, хай сидять по домах і не відсвічують, поки їх не побили» – товариство плоскої Землі має представництва по всій земній кулі, ага. 

«Вони всі хворі!» – але ж в Міжнародному класифікаторі хвороб, де зафіксований консенсус світової медичної спільноти, гомосексуалізм як хвороба давно вже відсутній. Навіщо видавати себе експертом в психіатрії, якщо до неї не маєш жодного відношення? 

«Діти побачать марш і теж стануть такими!» – так щойно ж ви писали, що це психічна хвороба? Як же психічна хвороба може передаватися від одного погляду на своїх «носіїв»? Якщо ви справді вірите в ці вигадки, чому ж не виступаєте проти показу різноманітних героїв з шизофренією та іншими психічними розладами по ТВ? Виходить, самі не вірите в дурниці, які повторюєте.

«А як же сімейні цінності?!» – вигукує злісний неплатник аліментів, який не зможе пояснити, в чому полягають сімейні цінності, навіть під страхом розстрілу. 

«Я не проти ЛГБТ, але навіщо це демонструвати?» – пише людина, яка заспамила фотографіями зі свого весілля весь Фейсбук. Ми, звичайно, не проти весілля, але навіщо ж це демонструвати? Чи все ж проблема не в демонстрації, а в лицемірстві? 

Читайте також: Зазвичай антигейські пости пишуть люди, які ніколи не бачили геїв – журналістка

«Як на таке можна витрачати час під час війни!» – сумно вигукує людина, яка ще вчора постила фото з шашликами на природі. Напевно, шашлик був не звичайний, а стратегічної важливості. І тепер вона відчуває можливість повчати інших, як витрачати свій вільний час. 

«А коли буде марш на підтримку прав пенсіонерів/дітей/сиріт» – коли ви його організуєте. Чому інші люди мають працювати над тим, що вважаєте важливим ви? 

«Ще вчора ми хвалилися як розганяли ромів і зривали гендерні семінари в регіонах, а сьогодні плачемось, що поліція нас запакувала, коли ми стали на шляху в узгодженого руху Прайду – як вони могли?!» – якщо вже починаєш гратися в культ сили, то скаржитися на те, що знайшлася сила більше твоєї, виглядає ну дуже лицемірно. Хоча розслідувати можливі зловживання поліцією сили завжди важливо.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх