. Причини ромофобії | Набат-время знать больше

Причини ромофобії

Журналіст Метью Понсфорд спитав мене чи не викликана ненависть до ромів в українському суспільстві подіями на Євромайдані. Від 2014 року про це питає у мене ледве не кожен західний журналіст: «Так почався фашизм на Майдані чи ні?» Один з моїх американських редакторів взагалі дописав від себе у мою статтю, що Сашко Білий та всі його прихильники — нацисти. Ледве переконав його це прибрати. 

Читайте також: Як Україну перетворюють на суцільне сміттєзвалище

Я відповів, що ромофобія — це наслідок дуже поганої освіти і вкрай низко-якісних засобів масової інформації, в яких працюють люди із дуже поганою освітою. Це замкнене коло. Замість того щоб думати, люди слухають, наприклад, Хіт-ФМ, Кісс-ФМ або щось подібне. 

Читайте також: Що не так з українськими містами

До мене нещодавно звернулася героїня одної з моїх статей, яка не могла знайти її в Інтернеті. Я довго не міг зрозуміти, чому я знаходжу її одразу, а вона — ніяк. Навіть мої поради по телефону не допомагали. Виявляється, вона шукала мою статтю в Яндексі російською мовою, адже у неї на клавіатурі немає української розкладки.

Источник

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх