. Порошенко зробив Трампу подарунок за рахунок шахтарів із Західної України – політик | Набат-время знать больше

Порошенко зробив Трампу подарунок за рахунок шахтарів із Західної України – політик

Пенсильванське вугілля – подарунок Порошенка Трампу за рахунок наших шахтарів із західної України!

Із інформації, яку надав експерт енергоринку та колишній член НКРЄКП Андрій Герус, стало відомо, що енергохолдинг ДТЕК купував у США неліквідне вугілля з підвищеним вмістом сірки, використання якого завдає істотної шкоди навколишньому середовищу та здоров'ю людей.

Зазначено, що в жовтні ДТЕК анонсував, що купує вугілля марки Г у США. А це саме те вугілля, яке виробляється шахтами Волинсько-Львівського регіону. І як це назвати? Це свідоме нанесення шкоди державним економічним інтересам України!

Читайте також: Наркотик легких грошей. Держава просто подарувала Ахметову 1,5 мільярда

У статті запорізьких журналістів детально описується формування тарифів і ціни на вугілля за формулою Роттердам+.

Розгадка дешевого вугілля в показнику якості – сірці. Він найбільш важливий для оцінки споживчої цінності вугілля, особливо використовуваного в теплоенергетиці. У вугіллі з США сірка 3,3% – це майже в 3,5 рази більше, ніж допустима сірка в Роттердамі. Це неякісне і екологічно супершкідливе вугілля!

Отже, таке вугілля неліквідне та продається з великим дисконтом. Його ДТЕК і купив за ціною нижче ніж Роттердам+, але представив в Україні, як дорогий американський товар!

Вугілля було доставлене на Ладижинську та Запорізьку ТЕС, де і використано для вироблення електроенергії. У долі від цієї схеми й президент Порошенко, який замість того, щоб закупляти вугілля за європейськими стандартами бере американський непотріб у свого друга та бізнес-партнера Ріната Ахметова. Ось вам і висновок – для того, щоб залишитись на посаді й отримати підтримку США, Порошенко зраджує державним інтересам України!

Уже направив до правоохоронців свою заяву про кримінальний злочин за статтями 241 та 191 Кримінального Кодексу – забруднення атмосферного повітря та розкрадання коштів споживачів послуг із подачі електроенергії.

Читайте також: Трохи новин з вугільного ринку України

Мало того, що влада отруює життя українців низьким рівнем життя, а тепер ще як нацисти знищує нас небезпечним газом!

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх