. Поліціянти затримали «генерал-майора» російських окупантів і колаборантів. ФОТО | Набат-время знать больше

Поліціянти затримали «генерал-майора» російських окупантів і колаборантів. ФОТО

«Генерал-майора» російських окупантів і колаборантів затримали поліціянти Волновахи на блокпості. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомляє Головне управління Національної поліції в Донецькій області

66-річний «отаман регіонального козачого об’єднання» «ДНР» рухався до Бердянська, щоб побачитись із товаришем. Проте зустрітися не вдасться – під час перевірки на контрольному пункті пропуску чоловік, який згідно з його документами керує «полком козаків» фейкової «республіки», був затриманий правоохоронцями.

Читайте також: «Обережно! Ідіоти серед нас!» Коли від влади вимагають припинити війну

На одному з контрольних пунктів пропуску поблизу Волновахи правоохоронці зупинили літнього чоловіка, який їхав до Бердянська в гості до своїх знайомих, але під час перевірки викликав підозру у поліціянтів.

Виявилося, що місцевий мешканець Макіївки має офіційне посвідчення «отамана» «ДНР» та дозвіл на зберігання козацької зброї (шашки, кинджал та нагайки).

Було встановлено, що перед правоохоронцями – чинний «генерал-майор регіонального козачого об’єднання» російських окупантів і колаборантів ОРДЛО. Він розповів, що 2011 року почав керувати «полком», до складу якого входило 90 «рядових козаків». У 2014 році, коли місто захопили окупанти, «козаки» приєдналися до терористів.

Читайте також: Який компонент має бути в дискусії щодо реінтеграції окупованих територій

До обов’язків «полку» входили охорона «кордонів», спільні патрулювання на окупованій території. Крім того, «отаман» «зомбував» молодь, займаючись агітацією на підтримку російських окупантів і колаборантів.

Наразі із головним «козаком» «ДНР» спілкуються оперативники та слідчі Волноваського відділу поліції.

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 256 Кримінального кодексу України (Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності), за що передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх