. Пинзеник: Ейфорія з приводу динаміки бюджетних доходів викликає занепокоєння | Набат-время знать больше

Пинзеник: Ейфорія з приводу динаміки бюджетних доходів викликає занепокоєння

Екс-міністр фінансів України Віктор Пинзеник висловив занепокоєння з приводу динаміки бюджетних доходів України та її оцінки експертним середовищем. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook:

«Мене тривожить ейфорія з приводу динаміки бюджетних доходів. Ні, я не належу до тих, кого не радує позитив. Але важливо правильно оцінювати ситуацію.

У квітні нинішнього року до державного бюджету, попри традиційні доходи, надійшло 29,7 млрд. грн. коштів, конфіскованих за рішенням суду за корупційні дії. А це разові доходи.

В оцінці динаміки слід також врахувати надходження коштів від НБУ (10 млрд. грн.), які за січень-квітень попереднього 2016 року не надходили. З урахуванням цих двох обставин реальна динаміка виглядає дещо інакше.

Читайте також: Соціальні «шатуни» Гройсмана

Тривогу викликає те, що озвучувана ейфорія лягає на благодатний ґрунт середовища, в якому мені доводиться працювати. Середовища, в якому ознакою доблесті і геройства вважається збільшення державних видатків. А в наших українських реаліях це означає ніщо інше, як повісити на наші шиї додатковий борговий тягар. А він, нагадаю, наближається до 2 трильйонів грн».

Читайте також: Робота антикорупційних органів: суцільний піар і жодного результату

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх