. Огляд блогосфери від UAINFO. 30 березня 2018 | Набат-время знать больше

Огляд блогосфери від UAINFO. 30 березня 2018

Шановні читачі, до вашої уваги – традиційна добірка найцікавішого зі світу блогосфери за сьогодні, 30 березня

Трамп готовий до протистояння з Путіним і має намір його виграти

Телевізійний канал NBC цз посиланням на джерела в Білому домі розповів, що американський президент Дональд Трамп під час телефонної бесіди зі своїм російським колегою Володимиром Путіним попередив співрозмовника, що готовий до гонки озброєнь і має намір її виграти. Ці подробиці з'явилися через десять днів після бесіди не випадково. Більш того, зовсім не обов'язково вважати, що Трамп взагалі говорив із Путіним про гонку озброєнь. Тим паче, що «витік» подробиць супроводжується ще й публічним роз'ясненням факту, який дійсно мав місце. А саме пропозиції зустрітися, яку Трамп зробив Путіну. Тепер у Білому домі цю пропозицію трактують як «формальну люб'язність», мало не ритуал, якого Трамп дотримується під час всіх своїх телефонних розмов.

Нове обличчя німецької політики. Чи змінить її на краще новий міністр закордонних справ

Новий тон, заданий соціал-демократом Гайко Маасом, який заступив свого однопартійця Зіґмара Ґабріеля, дає надію на принциповіше німецьке ставлення до західних цінностей свободи. Відмінною від Ґабріелевої є й Маасова позиція стосовно путінської Росії. Перший постійно протистояв офіційній позиції федерального уряду щодо можливості відміни санкцій лише після повного виконання Москвою зобов’язань, узятих нею в мінських домовленостях. Наприклад, він бачив можливість полегшити санкції вже за умови дотримання режиму тиші на Сході України. Маас натомість наполягає на спільній західній позиції стосовно санкцій. «Криза в Україні, – сказав він, – це випробування нашої рішучості та єдності всередині ЄС, але також і з американськими союзниками».

New Eastern Europe: Сім циклів історії України

Підхід Кузьо до опису української історії окреслюється жанровими рамками роману. Останні 100 років він поділив на сім періодів, кожен з яких класифікується як «європейський» або «євразійський». Відповідно, до євразійських циклів належать: сталінський період, уряду Володимира Щербицького (першого секретаря Комуністичної партії України з 1972 по 1989 рік) і Віктора Януковича. Своєю чергою європейські цикли включають період десталінізації, час перших трьох президентів незалежної України (Леонід Кравчук, Леонід Кучма, Віктор Ющенко) і межу 2014 року, коли до влади прийшов Петро Порошенко.

Угода про ЗВТ між Україною та Ізраїлем: потенціал нашого експорту. ІНФОГРАФІКА

Чим цікавий ринок Ізраїлю українському експортерові? Тим, що в Ізраїлі знають українську продукцію і є до неї споживчі преференції, а ще товари можуть доставлятись морем. Торік ми експортували до Ізраїлю 245 нових товарів. Експорт товарів зріс на 23,8% і склав $604,6 млн. Найбільше зросли поставки продукції АПК та металургії. Ринок Ізраїлю є досить закритим, із високими ввізними митами, зокрема, для сільськогосподарської продукції. Тому Угода про вільну торгівлю відкриває можливості та конкурентні переваги для українських експортерів.

Про два середні класи в Україні: білий і сірий

Сірий – це і є українська реальність. Це добробут від несплачених податків, бізнес супроти дикого регулювання. Для сірого класу – розмови про Європу, з позиції реального стану справ, це розмови про Марс. Вони бачать усі рівні гниття системи – від поліції до фіскалів, від судів і до парламенту. Вони знають, що в нашій системі не може бути святих. Або «святим» може бути тільки той, хто нічого не робив. Як правило, це дуже конкретні люди, яким нецікаво слухати про європейські цінності, високопарні ідеали західного світу. Коли їм кажуть про європейську інтеграцію – вони питають «як», а не «навіщо». Звідси випливає ще одна велика різниця між цими класами.

Найєм: САП має очолити прокурор-кіборг Грищук

Нагадаю, що під час відбору керівництва САП і НАБУ Грищук набрав дев'ять голосів конкурсної комісії, у той час як Холодницький – сім. І велика частина громадянського суспільства, експертів і людей, особисто знайомих зі обома кандидатами, підтримували саме Грищука. На той час він служив у 81 ОАеМБр ЗСУ й уже пройшов Донецький аеропорт. І єдиним аргументом проти призначення прокурора-кіборга була недосвідченість Максима. Зараз цей аргумент відпадає – Грищук весь цей час пропрацював заступником глави САП, його дуже поважають колеги, й, наскільки я розумію, він має значний авторитет у детективів НАБУ.

Блютуз, ріп, блюрей – чому про них варто забути

У 20-х роках минулого століття в Україні була проведена велика робота щодо випрацювання наукової термінології, в річищі якої укладено незавершений «Російсько-український академічний словник» Агатангела Кримського та Сергія Єфремова. Але коли почалася боротьба з так званим українським буржуазним націоналізмом, багато оригінальних українських термінів вилучено й замінено зросійщеними, а то й просто російськими. Тепер українські терміни потрібно повертати до вжитку. Скажімо, вже відновлено в правах хімічні терміни арсен, манган, замість миш'як, марганець. Те саме потрібно робити зі словами прогонич, линва, яловий хід, злучник, тобто використовувати їх замість нав'язаних болт, канат, холостий хід, муфта й подібних.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Преимущества врезных моек
Купить квартиру в Аликанте
Что вам стоит дом построить и отделать в том числе…
Хотите построить свой дом
Соблюдайте 5 правил, и прямой рекламодатель сам вас найдет
Вязание носков
Обучение в проекте»Практика»
По производителю Exagres
Полиэтиленовые трубы и фитинги для них
Как не стать жертвой насилия
Бизнес-идея: как создать кондитерский цех
Китайские кровати и кушетки
Единство механической и электронной составляющих
Настенные детские светильники
Разница между инвестированием и спекуляцией на рынке
Чем же привлекает рекламодателей контекстная реклама
Стоит ли делать локальный ремонт бампера
Что делать если мир сошел с ума? Самые популярные поисковые запросы
Продвижение сайта в Google
Первый трактор Solis типа Евро-4
Гречка в нашей жизни
Уход за волосами летом
Honda (Хонда) Prelude
Причины неприятного запаха изо рта
Почему не работают инструменты нашего бизнеса?
Арендовать недвижимость
Появился новый планшет Nokia на базе Windows 8
Автогиганты продолжают решать застарелые проблемы
Как воспитать сына?
Как вернуть доверие в отношениях
Нехватка техники решается легко и быстро
Куда установить холодильник?
Выбираем мебель для дома
Организация свадебного банкета: планируем в деталях
Гибель Русланы Коршуновой
Онлайн-торговля в Украине: почему многие возвращенных товаров уничтожается
Как обустроить однокомнатную квартиру?
Создание сайтов под ключ от 50 у. е
Россия и весь мир перешли на летнее время
Учеба и игра: взаимодополняющие или взаимоисключающие факторы
Концерт Loc-Dog
Экопарковки: новое слово в решении экопроблем города
Роль реальных квестов в тимбилдинге
Как выбрать коробку для торта
Как выбрать флипчарты
Клей для ремонта. Как выбрать?
Разновидность выключателей
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх