. Ніде в світі немає поняття «готувати дитину до школи» | Набат-время знать больше

Ніде в світі немає поняття «готувати дитину до школи»

Набат-время знать больше
12 Ноябрь 2017
Региональное

Предыдущая статья:

Ніде в світі немає поняття «готувати дитину до школи». Ніхто і ніде дитину до школи не готує у нашому постсовковому розумінні цього слова!
Звісно, бувають ситуації, коли деякі навчальні заклади не можуть прийняти всіх охочих. Із такими проблемами стикаються школи в різних країнах світу. Але вирішують вони її по-іншому — або проводять жеребкування, або зараховують дітей у порядку надходження заяви. Наприклад, система жеребкування діє у Німеччині. І все залежить не від статків батьків, а від фарту.

Читайте також: Вся правда про советские школы

Наша ж система відбору в перший клас за співбесідами перетворюється в анекдот, її потрібно заборонити.
Я сам був свідком випадку, коли майбутнього школяра попросили назвати свійських тварин. І дитина починає називати: собака, котик, білочка… Як білочка? Білочка не може бути свійською твариною — обурились тітки з комісії. Ваша дитина не готова до школи!
А виявляється, у цій сім'ї своя історія з білочкою, яка у них живе вдома.

Читайте також: Три основные причины переутомления у детей

Чи ще один випадок. У престижній гімназії кажуть батькам: ваша дитина не пройшла у логопеда. Тобто штучно створюється ситуація, коли батьки мусять шукати підхід до логопеда, щоб його «пройти». Але ж логопед для того й працює в школі, щоб допомагати дитині, якщо в неї є якісь проблеми, а не виносити вирок.

Источник

Предыдущая статья: Следующая статья:
На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх