. Нова світова фінансова криза неминуча, – експерт | Набат-время знать больше

Нова світова фінансова криза неминуча, – експерт

Міністр фінансів Німеччини Вольфганг Шойбле застеріг, що існує небезпека появи нового світового фінансового «пузиря» через трильйони доларів, які центральні банки різних країн влили в ринки.

«Економісти в усьому світі стурбовані зростанням ризиків через накопичення все більшої і більшої ліквідності і зростання державного і приватного боргу».

Його побоювання підтверджує глава МВФ Крістін Лагард. Вона попередила про появу «загроз на горизонті», серед яких вона назвала високий рівень боргу у багатьох країн, швидка кредитна експансія Китаю і надмірні ризики на фінансових ринках.

Читайте також: Копейка гривну бережет: куда делись монеты

Судячи з усього, чергова світова фінансова криза неминуча. Питання тільки, коли вона почнеться?

І, ось тут стає зрозуміло, чому такими темпами набирає популярність альтернатива існуючим фіатним валютам — криптовалюта.

За оцінками фахівців, капіталізація всіх криптовалют в світі, з сьогоднішніх 170 млрд доларів, підніметься до 1-го трильйона доларів вже в наступному, 2018 році.

Можливо, якщо фінансова світова криза все-таки вибухне, а все йде до цього, то звична нам валюта почне втрачати свою роль. І на її місце вийде більш стабільна, яка не залежить від довільної емісії центробанків різних країн, криптовалюта.

І, тоді світову фінансову систему чекає потрясіння. І роль багатьох домінуючих в світі держав та фінансових інституцій буде переглянута.

Читайте також: Может, стоит больше экспортировать рабочую силу, чем кукурузу за границу?

Ми повинні бути до цього готові.

Або, інакше будемо змушені, як зазвичай, просити милостиню.

Источник

На ту же тему
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх