. Нова світова фінансова криза неминуча, – експерт | Набат-время знать больше

Нова світова фінансова криза неминуча, – експерт

Міністр фінансів Німеччини Вольфганг Шойбле застеріг, що існує небезпека появи нового світового фінансового «пузиря» через трильйони доларів, які центральні банки різних країн влили в ринки.

«Економісти в усьому світі стурбовані зростанням ризиків через накопичення все більшої і більшої ліквідності і зростання державного і приватного боргу».

Його побоювання підтверджує глава МВФ Крістін Лагард. Вона попередила про появу «загроз на горизонті», серед яких вона назвала високий рівень боргу у багатьох країн, швидка кредитна експансія Китаю і надмірні ризики на фінансових ринках.

Читайте також: Копейка гривну бережет: куда делись монеты

Судячи з усього, чергова світова фінансова криза неминуча. Питання тільки, коли вона почнеться?

І, ось тут стає зрозуміло, чому такими темпами набирає популярність альтернатива існуючим фіатним валютам — криптовалюта.

За оцінками фахівців, капіталізація всіх криптовалют в світі, з сьогоднішніх 170 млрд доларів, підніметься до 1-го трильйона доларів вже в наступному, 2018 році.

Можливо, якщо фінансова світова криза все-таки вибухне, а все йде до цього, то звична нам валюта почне втрачати свою роль. І на її місце вийде більш стабільна, яка не залежить від довільної емісії центробанків різних країн, криптовалюта.

І, тоді світову фінансову систему чекає потрясіння. І роль багатьох домінуючих в світі держав та фінансових інституцій буде переглянута.

Читайте також: Может, стоит больше экспортировать рабочую силу, чем кукурузу за границу?

Ми повинні бути до цього готові.

Або, інакше будемо змушені, як зазвичай, просити милостиню.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх