. Найєм: Це йоб…ний сором – 20 років вимагати скасування депутатської недоторканності та так малодушно цьому опиратися | Набат-время знать больше

Найєм: Це йоб…ний сором – 20 років вимагати скасування депутатської недоторканності та так малодушно цьому опиратися

Народний депутат від БПП Мустафа Найєм на власній  сторінці у Facebook прокоментував рішення регламентного комітету Верховної Ради, який не дав дозволу на зняття недоторканності з нардепа від «Народного фронту» Євгена Дейдея, назвавши його ганебним.

«Перепрошую за мою французьку, але це йоб…ний сором – 20 років голосно та до хрипу вимагати скасування депутатської недоторканності взагалі як інституту та так дрібно і малодушно цьому опиратися, коли справа доходить до конкретного депутата чи однопартійця. Мова йде навіть не про арешт чи посадку. Зняття недоторканності — це не вирок (!), а всього лише дозвіл парламенту на те, щоб правоохоронні органи запросили депутата до суду», –  підкреслив він.

Нардеп зазначив, що аргументи про неправильні суди, прокуратури та політичний тиск із боку провладних депутатів є «плювком в обличчя» тим, хто «роками змушений із цими неправильними судами та прокурорами жити, будувати всупереч ним бізнес і трястися від будь-якого папірця».

Читайте також: Ставнійчук: Попри всі запевнення, що в Україні не буде дострокових виборів, команда президента готується до виборчої кампанії

«Від плювка вони, звичайно, утруться, але можуть повернутись із шинами. Сподіваюся, сесійна зала під час голосування буде більш розважливою», – підкреслив Найєм.

Читайте також: Як скасування депутатської недоторканості змінить Україну

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх