. Міністр інфраструктури розповів, що потрібно для успішної реформи «Укрзалізниці» | Набат-время знать больше

Міністр інфраструктури розповів, що потрібно для успішної реформи «Укрзалізниці»

Відбулося перше засідання міжвідомчої робочої групи зі проведення реформи корпоративного управління ПАТ «Укрзалізниця».

Це ключова реформа однієї з найважливіших держкомпаній України, метою якої є позбавлення політичного впливу й корупції, формування нового професійного менеджменту та перетворення компанії на одного зі флагманів економіки України.

Читайте також: Балчун подав у відставку з поста голови «Укрзалізниці»

Наголосив, що процес корпоративної реформи повинен бути ефективним і прозорим, бо ще одного скандалу, на тлі того, що зараз відбувається з «Нафтогазом», можемо й не пережити.

Важливо, що такої ж думки наші міжнародні партнери. Зокрема, посол США в Україні сьогодні чітко зазначила, що створення незалежних наглядових рад УЗ і «Нафтогазу» – це найголовніша реформа, на яку чекає світова спільнота, і справжній індикатор якості змін в Україні. Те саме я почув учора, 26 жовтня, в Брюсселі від керівництва Єврокомісії.

Читайте також: Хитрозроблена «Укрзалізниця»

Оскільки до міжвідомчої групи входять як органи виконавчої влади, так і депутатського корпусу, керівники профільних комітетів зокрема, запропонував розглянути на її майданчику проект закону про залізничний транспорт, аби усунути будь-які спекуляції, де і в якому стані він зараз перебуває. Новий закон – це базовий елемент успішної реформи УЗ, і його необхідно якнайшвидше схвалити.

Питання початку конкурсу на нового керівника Укрзалізниці і нове правління так і висить в повітрі…

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх