. Манери спілкування нижче «парєбріка». «Однотурові» перевершили «папєрєдніків» | Набат-время знать больше

Манери спілкування нижче «парєбріка». «Однотурові» перевершили «папєрєдніків»

Коли країною керував «злочинний режим», здавалося, що більш відморожених спікерів влади існувати в природі не може в принципі. Вони ходили на опозиційні канали з такими обличчями, ніби їм за це хтось має пожертвувати нирку. Обличчя влади не сильно заморочувалися з аргументацією — бидломаса все схаває.

Тарас Чорновіл, який дістався цій владі у спадок від «папірєдників», залишається наочним прикладом. У ПР, щоправда, був безвідмовний постпред президента у парламенті Юрій Мірошниченко, який завжди за всіх віддувався і намагався ніжно пояснити всяке непояснюване людоїдство. Зрештою, прес-служба «партії регіонів» могла принаймні чесно сказати: найближчі два тижні до вас не ходимо, сказати нічого.

Читайте також: Десять фактів із життя тої, що наказує винести «козла»

Якщо порівнювати це з манерами спілкування наших нинішніх, які на словах — найдемократичніші демократи з усіх демократів світу, то навіть дикуни з ПР на їхньому фоні виглядали більш цивілізованими. Лідери фракцій коаліції — як БПП, так і Народного фронту — не говорять в принципі. Представник президента на будь-які запрошення на ефіри щоразу реагує настільки емоційно, ніби їй пропонують потримати в руках змію. Люди, які реально напрацьовують владі закони і виробляють політики, мовчать в принципі — за всі три роки важко знайти хоч одну заяву, навіть не інтерв'ю, наприклад, Князевича.

Читайте також: Десять фактів із життя Олега Недави. Того, що «виносить козлів»

Як спілкуються з народом і журналістами президент, прем'єр, міністр внутрішніх справ чи секретар Радбезу, усі знають. Ну і правильно. Для чого взагалі бидлу щось пояснювати, якщо в природі не перевелися гречка, боти в Інтернеті, комфортні ефіри з наперед сформованими питаннями і скуплені пачками телеканали?

Источник

На ту же тему
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх