. Композитор Бистряков потрапив до бази «Миротворця» за публічну підтримку російської агресії в Україні | Набат-время знать больше

Композитор Бистряков потрапив до бази «Миротворця» за публічну підтримку російської агресії в Україні

Композитор Володимир Бистряков потрапив до бази центру «Миротворець» за публічну підтримку російської агресії в Україні і свої скандальні висловлювання про іноземців в АТО. Про це повідомляється на сторінці центру у Facebook.

«Він не зміг сам зазирнути у «Чистилище» і побачити російських військових злочинців, які вбивають його співвітчизників. Ми вирішили допомогти, помістивши його поруч з ними», – написали в «Миротворці».

Артиста звинувачують у публічній антиукраїнській пропаганді, підтримці проросійських терористичних організацій.

Читайте також: Режиссер Федор Бондарчук попал в списки «Миротворца»

«Тепер Вовчик може спокійно зробити роздруківку із забороненого на росії есктремісського сайту Миротворецьі просити політичного притулку у агресора. Має право. Тим більше, що практика приєднання роздруківок з нашого сайтудо справ у російських окупантів останнім часом широко розповсюджена «, – додали у «Миротворці». 

Читайте також: Как попасть в Чистилище сайта «Миротворец»? ИНСТРУКЦИЯ

 

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх