. Клих у критичному стані: Денісова просить Москалькову про обстеження | Набат-время знать больше

Клих у критичному стані: Денісова просить Москалькову про обстеження

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова вкотре звернулась до Омбудсмена РФ Тетяни Москалькової щодо українського політв’язня Станіслава Клиха, який утримується в пенітенціарній установі на території РФ, повідомляє сайт Уповноваженого.

Читайте також: У Росії сьогодні безневинно страждають десятки наших громадян

Людмила Денісова у зверненні зазначила, що 21 травня 2018 року направила лист до Омбудсмена РФ з проханням посприяти медичному обстеженню та особистому відвідання нею Станіслава Клиха, а також посприяти його звільненню.

«Станом на цей час відповіді на вказані листи не отримані. З жовтня 2017 року не відбуваються зустрічі Станіслава Клиха з його батьками. Згідно з наявною інформацією, з 8 червня 2018 року Станіслав Клих оголосив голодування, і зараз стан його здоров’я знаходиться в критичному стані. За повідомленнями матері, у Станіслава Клиха серйозні проблеми з нирками та серцем», – йдеться у повідомленні.  

Читайте також: Українська омбудсмен тиждень знаходиться в Росії і досі не зустрілась з жодним українським політв’язнем

Враховуючи зазначене, Денісова наполегливо просить Москалькову сприяти проведенню незалежного медичного обстеження Клиха українськими чи міжнародними лікарями. А також повідомити про результати перевірки з наданням відповідного медичного висновку. Крім того, забезпечити в найближчий час особисту зустріч Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини зі Станіславом Клихом.

«Також укотре прошу Вас сприяти терміновому звільненню Станіслава Клиха з гуманітарних підстав», – наголосила Денісова.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

 

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх