. Зі сльозами на очах. Фільм «Міф» «рве дах» у головах старшого й молодого українця – вчений | Набат-время знать больше

Зі сльозами на очах. Фільм «Міф» «рве дах» у головах старшого й молодого українця – вчений

ЦЕЙ «МІФ», ЩО РВЕ ДАХ НАД ГОЛОВОЮ.

Не пам’ятаю, чи й було коли таке на моєму віку після перегляду кінофільму: від початку завершальних титрів і ще упродовж кількох хвилин, як засвітилося світло, увесь глядацький загал (до 400 людей) аплодував. Стоячи й безперестанку. Зі сльозами на очах, і з неприхованими почуттями. 

Поруч мене двоє зовсім юних – хлопець і дівчина – зачали «Ще не вмерла Украни…». І той неголосний спів ураз підхопила вся зала. 

І ще про одне незвичне. Ніхто не поспішав до гардеробу, не жував набридливого поп-корму, не вмикав мобільників. У залі – метра тиша.. 

Читайте також: Прощання з Міфом: фільм про Василя Сліпака

Так закінчилася в київському кінотеатрі «Жовтень» прем’єра «МІФУ» – ще одного українського фільму, який, як і «Кіборги», направду таки «рве дах» у головах старшого й молодого українця. 

Фільм цей про заголовного співака Паризької опери молодого українця Василя Сліпака, який покинув велику сцену у ситій мирній Європі, і віддав життя на війні з російським агресором, захищаючи Україну на Донбасі.

Молоді режисери Леонід Кантер та Іван Ясній, а також ті, хто виступали, і ті, хто запитували, переконливо ствердили: нова Україна в свідомості «маленьких українців» народжується не від рішень у казенних кабінетах аморальних і розжирілих від багатства вельмож, а ось тут, з-поміж нас. І після подібних професіонально зроблених і партіотичних інформаційних продуктів. 

Ось пару фраз для думання з цієї прес-конференції:

«Коли б більше українців подивилися такі фільми, увесь отой знахабнілий і насильно нав»язуваний нам упродовж десятиліть «руській мір» був би вже давно відкинутий далеко за Конотоп».

«Цілком недоречно дискутувати, чи виправданою була та поїздка українського співака світового рівня на війну та його смерть від кулі російського найманця. Важливо усвідомити кожному істинну мотивацію вчинку справжнього героя нашого часу». 

Читайте також: «Скажу правду: дивився це і плакав». Чому варто подивитися фільм «Міф»

На запитання режисерові, чим ми, пересічні глядачі, можемо допомогти в промоції цієї очищуючу дошу кожного кінострічки, той відповів: «Порекомендуйте сусіду, родичу, знайомому, просто перехожому прийти в кінотеатр саме на такий фільм. Закличте про це зі сторінок Фейсбуку. Вийде він після перегляду іншим».

Таки правда. Сам пересвідчився.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх