. Знижуючи ставки і йдучи на компроміси, Україна програє двічі – дипломат | Набат-время знать больше

Знижуючи ставки і йдучи на компроміси, Україна програє двічі – дипломат

Голова правління «Майдану закордонних справ» Богдан Яременко в ефірі UKRLIFE.TV розповів про те, змінюється стан речей у міжнародних відносинах між ключовими світовими державами, а також поділився власними думками щодо того, як Україні потрібно будувати свою зовнішню та внутрішню політику відповідно до сучасних геополітичних викликів.

Читайте також: Конфлікт на Донбасі один з найсмертоносніших у Європі за останні 70 років, – ООН

Він наголосив, що у вирішенні конфлікту на Донбасі Україна не може йти на поступки чи компроміси.

«Сьогодні всі піднімають ставки у безпековій грі. Якщо Україна буде понижувати ставки, від чогось відмовляючись, граючи на умиротворення і так далі, ми програємо двічі. Наше пониження ставок, нашу жертву приймуть, – а тоді коли відбудеться якийсь великий перерозподіл світу, або відбудеться щось, що змінить правила гри, від нас абсолютно чітко вимагатимуть іще якоїсь жертви. Тобто відбудеться ще щось, що вимагатиме від держав, які не будуть основними гравцями, змінити щось у своїй поведінці, щось віддати, аби були введені в дію нові правила гри… Розуміння загальної ситуації в світі підказує, що в жодному разі не можна поспішати з реалізацією того, що написано в Мінських домовленостях», – вважає Богдан Яременко.

Читайте також: Дещо про настрої місцевих на Донбасі

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх