. Змагатися готові: танцювальний дует Назарова-Нікітін стартує на чемпіонаті світу з фігурного катання | Набат-время знать больше

Змагатися готові: танцювальний дует Назарова-Нікітін стартує на чемпіонаті світу з фігурного катання

Українські танцюристи Олександра Назарова та Максим Нікітін повністю готові до змагань на чемпіонаті світу з фігурного катання,який триває у Хельсінкі, повідомляє прес-служба Української федерації фігурного катання.

«Ми почуваємося добре і готові змагатися», – відзначив Нікітін.

За словами фігуриста, він та Назарова максимально ефективно провели підготовчий період до чемпіонату.

«Ми посилено готувалися чотири тижні і виконали весь запланований об`єм роботи. Не хочу наврочити, але є відчуття впевненості у своїх силах. Ми у хорошій фізичній формі і постараємося показати на льоду все,що можемо», – заявив Максим Нікітін.

Він також повідомив, що після чемпіонату Європи програми, як коротка, так і довільна, суттєво не змінилися.

Читайте також: Украинские гимнастки заняли третье место на этапе Гран-При во Франции. ВИДЕО

«Ми внесли низку незначних змін технічного характеру, можна сказати, непомітних глядацькому оку. Вони стосуються, наприклад, кроків у деяких моментах…Але загалом програми будуть представлені у тому вигляді, у якому ми виступали з ними на європейському чемпіонаті», – уточнив фігурист.

Український дует Олександра Назарова та Максим Нікітін тренується у США в Ігоря Шпільбанда. Фігуристи успішно виступили на цьогорічному чемпіонаті Європи, увійшовши до ТОП-10 найсильніших танцювальних дуетів континенту, а також здобули перемогу на зимовій Універсіаді.

Читайте також: Олександр Усик показав, як проходить підготовка до «українського» вечора боксу у США. ВІДЕО

Нагадаємо, чемпіонат світу з фігурного катання проходить у Фінляндії з 29 березня по 2 квітня.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх