. Злі люди можуть врятувати світ – журналіст | Набат-время знать больше

Злі люди можуть врятувати світ – журналіст

Що врятує людство? Обожнюю абстрактні теми, бо вони розвихрюють уяву. Окремі цитати зі статті публікую тут.

…Коли Бог назвав себе Любов'ю – він зробив стратегічну помилку. Він звертався до світу злих людей. Щоб бути злим – треба просто бути собою.

…Онтологічне зло залите в людство наполовину з добром, їх – добра і зла – по обєму однаково пропорційно, але вагою вони різняться. Зло важче, воно бетоном заливає серце, і це означає, що злу людину вітром уже не здує, її тяжко зрушити з місця. 

Читайте також: Зло зазіхає на привілейований статус. Злим стає бути модно

…Щоб бути добрим – треба докласти багато зусиль, треба над собою попрацювати, змінити себе, піти супроти своїх слабкостей і вад. Добро – це наслідок надзусиль, тоді як зло – це відгомін самої природи.

 
…Майбутнє людства – в руках злих людей. Не добро, не краса і вже точно не беззуба віра – а злі люди можуть врятувати світ. Вони повинні поділитися верховним знанням виживання і самозбереження. 

…Добро ніколи не перемагає зло, це ж очевидно, адже епоха казок та байок давно закінчилася. Добро перемагає лише тому, що зло відступає. Діяльне зло – непереможне, тому що воно на верхній точці. 

…Коли добро слабеньке – воно не вміє захищатися, носить рожеві окуляри і вірить у кращий варіант мороку. Воно немічне й безпорадне, воно цілком некривдне, і саме ця некривдність – нездатність атакувати – вилазить йому боком. 

Читайте також: Диявол завжди зло пропонує як добро, облещуюючи людину – Євстратій Зоря

…Добрим людям треба нарощувати товстішу шкіру і міцніший кулак, тому що сила добра не у внутрішній красі, це вам не цвітіння сакур споглядати! – сила добра у дієвості, у чині, в аперкоті знизу і хуку прямо в рило. Добро мусить перестати жувати соплі. 

…Зло не винне в занепаді світу – винне добро, яке захотіло стати пушинкою, пірїнкою, невагомістю, атмосферним явищем. Баланс терезів відновиться лише тоді, коли добро обважчає…

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх