. За що так не любите своє місто? – журналіст звернувся до Кличка | Набат-время знать больше

За що так не любите своє місто? – журналіст звернувся до Кличка

Віталіє Кличку, Ви мене відправили у глибокий нокаут: я порушив закон, і тепер мене має затримати поліція в день її свята.

Це випливає з розмови, яка відбулася щойно між мною і працівницею КП «Київський метрополітен» (з гарячої лінії), куди звертався після такої історії…

Читайте також: На зелених насадженнях можна відмити гроші, або як Кличко у Києві парки рахував

Нещодавно при сплаті банківською карткою проїзду в метро термінал видав надпис «проїзд дозволено», з мого рахунку списалися кошти, а турнікет лишився заблокованим. Я не зміг пройти до метро, сплативши проїзд. Працівниця метро попросила квитанцію про сплату і, замість того, щоби пустити, заборонила мій прохід, підсовуючи книгу скарг. І тут я пішов на злочин. Я прорвався до метро через контрольний пункт. Чому порушення закону? Тому що закон – правила метрополітену – старий, з 90-х. Ці інструкції не дозволяють проходити в метро при пред'явленні банківської електронної квитанції про сплату.

То ж як я міг пройти в метро, не порушивши закон? Мав перестрибнути через турнікет. Як козел.

І ніхто не міг би мене затримати. Бо я ж сплатив, табло висвітило «прохід дозволено», я міг подолати цей турнікет у будь-який спосіб, який мені до вподоби (проповзти під ним, перестрибнути, пролетіти на дельтаплані). Чому? Бо така інструкція – не пускати пасажира, котрий сплатив проїзд, пред'явив квитанцію про сплату і був заблокований турнікетом.

Я запитав на гарячій лінії: чому так і хто блокує зміни до правил метрополітену? Чому я не можу отримати чек про електронний платіж прямо там, на місці? Чому пасажир має лише обов'язки і не має ніяких прав?

Читайте також: «Листи щастя» Кличку: чи діють міські петиції?

Мені відповіли – КМДА не квапиться переглядати правила. Тому їздимо за старими (один жетон в руки, і книга скарг замість проїзду).

Віталію Кличко, я думав, Ви – європеєць, а виявилося, навпаки. Совок, який консервуєте в КМДА, нокаутує щодня всіх киян.

За що так не любите своє місто? А може, воно не ваше, і тому Вам байдуже, як знущаються в метрополітені над людьми?

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх