. Заступник начальника поліції Дніпропетровської області займає свою посаду незаконно | Набат-время знать больше

Заступник начальника поліції Дніпропетровської області займає свою посаду незаконно

Черговий гучний скандал в Дніпрі. Журналістам вдалося з'ясувати, що Вадима Матвійчука призначили на посаду заступника начальника ГУ НП в Дніпропетровській області з грубим порушенням Закону України «Про національну поліції».

Нагадаємо, 21 березня «презентацію» Матвійчука в Дніпрі провів перший заступник Голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін, особисто. Підставою для призначення Вадима Володимировича став наказ від 16. 03.2018 року № 226 о/с Голови Національної поліції Сергія Князєва.

Читайте також: Державне бюро розслідувань: конкурс тільки починається

Цікавим є той факт, що таке призначення спочатку було прямим порушенням законодавства. Юристи відзначають, що згідно ст.15 ЗУ «Про національну поліції»

«Заступніків керівніків територіальних ОРГАНІВ поліції призначає на посади та звільняє з посад керівник територіального органу».

У даній ситуації територіальним органом є Головне управління Національної поліції в Дніпропетровській області.

Читайте також: На антикорупційному фронті «чудеса». В хорошому і поганому сенсі – юрист

Тобто, наказ про призначення Матвійчука, якщо дотримуватися закону, повинен був підписати Віталій Глуховеря, начальник ГУ НП в Дніпропетровській області. Але такого документа наразі не існує, а значить діючий наказ про призначення Матвійчука повинен бути скасований.

Варто відзначити, що це не перший скандал навколо Вадима Матвійчука. Журналісти не раз писали про «помилки» Матвійчука у власних деклараціях.

Источник

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх