. До тих, хто боїться, що «Путін нападе» | Набат-время знать больше

До тих, хто боїться, що «Путін нападе»

До тих, хто нажаханий «міццю та величчю Росії» і боїться, що «Путін нападе».

Пам'ятаєте, як колись Путін назвав Україну failed state у розмові з Джорджем Бушем Молодшим? Він знав, про що говорив, але мова не про Україну.

РФ — класичний приклад failed state з ядерною зброєю на борту. Так ця ядерна зброя застаріла. Вона навряд чи долетить до США, але в разі чого лиха для планети наробити може. Може , але не зможе. Чому? Почитайте далі і зрозумієте.

Читайте також: Что в перспективе не оставляет России ни одного исторического шанса

Отже, що являє собою система управління РФ.

Ця система вклучає в себе три вертикалі:

1) Силовики (чекісти, мусарня, армія)

2) Криміналітет

3) Московська патріархія.

Всі три системи під ковпаком Ордену Чекістів, які вперше в історії людства реалізували захоплення влади таємною поліцією. Таємна поліція в будь-якій країні світу в будь=який час є слугою, а не господарем.

Коли слуга стає господарем нічого доброго з того не виходить, що ми і спостерігаємо в РФ.

Провальна економічна політика, провальна внутрішня політика, провальна зовнішня політика – підсумок 18-літнього правління представника Ордену Чекеістів, кокаїніста та психопата Путіна Володимира, відомого в народі, як Х*йло.

Питання розпадеться РФ чи ні не стоїть. Розпадеться. Як і коли цього сказати напевне не можна. Але, як і у випадку з СРСР це може трапитися несподівано і швидко.

Читайте также: Список внешнеполитических «достижений» Путина за последнюю неделю

Що буде з Україною? Її чекає болісне переформатування після розпаду РФ, коли три спрути московії: чекісти, криміналітет та УПЦ МП будуть відрізані від матки.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх