. В суспільстві панує апатія і летаргічний сон. Скільки це буде тривати? – науковець | Набат-время знать больше

В суспільстві панує апатія і летаргічний сон. Скільки це буде тривати? – науковець

В Україні очевидно поглиблюється соціально-економічна криза. Здавалося вже немає куди падати, але кланово-олігархічна система не має меж деградації. Постійно зростає злочинність. Влада демонструє нездатність змінити ситуацію на краще.

Масово зачиняються відділення банків, скорочується мережа крамниць окремих фірм, падає гривня, все більше людей у пошуках роботи покидає Батьківщину.

Найдієвіша і найдієздатніша частина суспільства або гине на війні, або виїжджає за кордон. Корупціонери і колабораціоністи почуваються в безпеці і жирують за рахунок експлуатації українців.

Закони, які приймаються ВР такої низької якості, якщо не сказати точніше, що їх постійно коректують, виправляють, узгоджують, але навіть і вони не виконуються.

Читайте також: «Данєцкіє на їхньому тлі відпочивають». Влада знищує конкурс з української мови ім. Петра Яцика?

Конституція перетворилася на щось незрозуміле, яке треба «гарантувати» без жодних гарантій. В суспільстві панує апатія і летаргічний сон. Скільки це може і буде тривати?

*** 

До позитивних змін у нас можна сміливо віднести так зване «глобальне потепління», яке спричиняє зменшення витрат на опалення. Але це процес обєктивний, незалежний від «нашої» влади. На противагу цим позитивним змінам вона постійно підвищує тарифи, що очевидно йде врозріз з глобальним потеплінням. Один веселий професор сказав, що окрім глобального потепління інших позитивних змін у нашому суспільстві він не помітив.

***

Минув рік з дня інавгурації пана Трампа. Що він показав для нас — українців. Виявляється, при достатній політичній волі президента, навіть з шаленою протидією за рік можна дуже багато зробити. І для США, і для світового співтовариства. І це робить фактично одна людина. В Америці реалізується забалакане у нас гасло — жити по-новому.

Читайте також:  Україна на краю корупційної прірви

Президент знаходить раніше невідомі, але цілком легальні і законні шляхи навіть для стимулювання зменшення місцевих податків, які не входять до компетенції федерального уряду. А у нас? Що у нас реально означає гасло «жити по-новому». Збагачення кланово-олігархічної системи під час війни? Боротьба з людьми, які реально виступають проти корупції і колаборантів?

Чому в США все виходить швидко й ефективно, а у нас ні? Напевно й у нас для керівництва державою потрібен лише один чоловік, але такий як Трамп.

Источник

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх