. Водохреща по-київськи: як у столиці пройшли народні гуляння до свята. ВІДЕО | Набат-время знать больше

Водохреща по-київськи: як у столиці пройшли народні гуляння до свята. ВІДЕО

«А той третій празник – святе Водохреща», – співається у відомій народній пісні. Як кияни провели це свято та чи пірнали у крижану воду, дізнавалися кореспонденти UAINFO.

Із Хрещенням Господнім пов'язують хрещення в Йордані Христа. Коли Ісус Христос досяг 30-річного віку, він прийняв хрещення від Івана Хрестителя в річці Йордані. Коли вийшов на берег — з небес почувся голос Бога-Отця, який назвав Ісуса своїм Сином. І на нього зійшов Святий Дух в образі голуба. Звідси ще одна назва свята — Богоявлення. Православні та греко-католики вважають, що саме це свято засвідчує таїнство Святої Трійці. Адже в цей день, за християнським вченням, з'явився Бог у трьох іпостасях: Бог Отець — в голосі, Син Божий — у плоті, Дух Святий — у вигляді голуба.

Біля водойм по всій Україні сьогодні якніколи людно. Купаються усі: від немовлят до людей похилого віку, адже люди вірять, що у цей день вода набуває цілющих властивостей.  

Читайте також: Водохреща: як пов'язані події Хрещення Господнього зі зміною властивостей води?

Для когось занурення стало справжнім випробування, однак такі люди зізнаються, що у майбутньому пірнатимуть щороку. А деякі віряни таку традицію повторюють з року в рік і вірять, що саме на Водохреща збагачуються благодаттю Божою на весь подальший рік. 

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх