. Більшість українців відчули погіршення матеріального становища у 2017 році. Головна причина – корумпованість влади | Набат-время знать больше

Більшість українців відчули погіршення матеріального становища у 2017 році. Головна причина – корумпованість влади

Більшість (60%) українців у 2017 році відчули погіршення матеріального становища. А 65% громадян головною причиною теперішнього соціально-економічного стану в країні вважають корумпованість та непрофесіоналізм влади.

Про це свідчать результати дослідження, яке провела соціологічна група «Рейтинг».

Так, 60% опитаних заявили про погіршення свого матеріального становища за останній рік, у 30% воно не змінилося, лише у 6% — покращилося, а 2% опитаних не визначилися з відповіддю.

Більше ніж 60% українців не під силу сплачувати рахунки за житлово-комунальні послуги, 35% мають змогу їх оплачувати, ще 3% не визначилися.

Практично всі громадяни України (97%) відчувають на собі підвищення цін на споживчі товари і послуги у цьому році.

Читайте також: Соцгрупа «Рейтинг» оприлюднила рейтинг електоральних вподобань українців

Непрофесіоналізм і корумпованість чинної влади, як головна причина теперішнього соціально-економічного стану в країні, назвали 65% опитаних, 54% вважають головною причиною воєнні дії на Сході, а 31% — неспроможність Верховної Ради ухвалювати потрібні країні закони, 28% — непрофесіоналізм та корупцію попередньої української влади. При цьому якщо на Заході країни основною причиною вважають воєнні дії на Сході та непрофесіоналізм і корупцію попередньої влади, то на Півдні та Сході більше відзначають непрофесіоналізм і корупцію чинної влади, неспроможність Верховної Ради ухвалювати потрібні закони, відсутність політичного компромісу між опозицією та владою, проведення зовнішніми силами спецоперації з метою ослаблення України як економічного конкурента та низьку підтримку населенням реформ.

Читайте також: Отмена госрегулирования цен на продукты: плюсы и минусы

Абсолютна більшість (85%) громадян вважають, що Україна сьогодні перебуває у стані хаосу, 10% так не вважають, 4% — не визначилися. З тезою, що Україна перебуває у стані розвалу — 75% погоджуються (17% не погоджуються, 7% — не визначилися), у стані змін — 44% погоджуються (50% не погоджуються, 7% — не визначилися), у стані розвитку — 21% погоджуються (71% не погоджуються, 8% — не визначилися), консолідації — 17% погоджуються (58% не погоджуються, чверть — не визначилися).

Трохи більше половини (52%) українців підтримують ідею розпуску парламенту і призначення нових виборів Верховної Ради та позачергових президентських виборів. Майже 40% не підтримують цю ідею, кожен десятий не визначився із відповіддю.

Якби сьогодні проводився референдум щодо зняття заборони продажу земель сільськогосподарського призначення, то майже 75% опитаних проголосували б проти продажу земель с.г. призначення, 20% — за продаж, 7% — не голосували б або не визначилися з відповіддю.

Економічна та політична ситуація в Україні очима громадян from Ratinggroup

Довідка. Аудиторія опитаних: населення України від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%. Терміни проведення: 19-25 травня 2017 р.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх